Bezplatná linka: 0800 115 115, e-mail: reality@bcas.sk

3 izbový rodinný dom Neded na predaj, čiastočná rekonštrukcia

3 izbový rodinný dom Neded na predaj, čiastočná rekonštrukcia - hlavný obrázok 3 izbový rodinný dom Neded na predaj, čiastočná rekonštrukcia

27 000 €

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom vo veľmi zachovalom stave, po čiastočnej rekonštrukcii interiéru. Dom sa nachádza v tichej lokalite obce Neded, blízko prírody. Samostatný rodinný dom je súčasťou pozemku o rozlohe 600 m2 a je postavený z tehál. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, špajzy, jedálne, obývacej izby, spálne, menšej izby a kúpeľne s WC. Okná a vchodové dvere sú pôvodné drevené, podlahy prešli rekonštrukciou - plávajúce podlahy. Kúrenie je zabezpečené plynové - gamatky, zároveň je možné využiť aj kúrenie tuhým palivom. Pod domom je umiestnená pivnička o rozlohe 12 m2.
Na pozemku sa nachádza studňa, a vedú tu všetky inžinierske siete. Dom má vlastnú žumpu, nie je napojený na verejnú kanalizáciu. V blízkosti je rieka Váh, krásna príroda s možnosťou rekreácie, najmä rybolovu a cyklotrasa vo výstavbe. Obec má výbornú občiansku vybavenosť. Cena zahŕňa kompletný právny servis.