Bezplatná linka: 0800 115 115, e-mail: reality@bcas.sk

Výrobná hala s pozemkom v Lučenci na predaj, časť Opatová

Výrobná hala s pozemkom v Lučenci na predaj, časť Opatová - hlavný obrázok Výrobná hala s pozemkom v Lučenci na predaj, časť Opatová

65 000 €

Popis nehnuteľnosti:

Na predaj výrobná hala s pozemkom na priemyselné účely v Lučenci časť Opatová areál bývalej Poľany. Vstup na pozemok – asfaltová cesta, od ulici Továrenská. Pozemok je oplotený. Ide o výrobnú budovu, ktorá ma jedno nadzemné podlažie. Objekt bol pôvodne cca 1953 v rámci textilného závodu Poľana Opatová ako pradiareň. Objekt sa môže využiť na výrobné, skladové prípadne obchodné účely a pod. Je napojený na základné inžinierske siete t. j. elektroinštaláciu, vodu, kanalizáciu z verejných sietí. Areál leží na rovinatom pozemku, životné prostredie v mieste je bez zjavného poškodenia, s bežnou hlučnosťou a prašnosťou od uličnej cestnej premávky. Časť strechy je po rekonštrukcii.
Vykurovanie objektu je ústredné kúrenie na pevné palivo.
Dispozičné riešenie objektu –3x výrobná hala, 3x dielňa, kuchynka, WC, kotolňa, sprchy, 2 miestnosti.
Objekt má 2 hlavné vchody a jeden zadný vchod.
K pozemku je zriadené formou vecného bremena právo prechodu a prejazdu na príjazdovú cestu.
V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: Profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí. Katastrálny servis, bezplatné finančné a hypotekárne poradenstvo. Odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. Možnosť bezplatného zabezpečenia hypotekárneho úveru za najlepších podmienok! Prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.