Bezplatná linka: 0800 115 115, e-mail: reality@bcas.sk

Rodinný dom Veľká nad Ipľom na predaj, v tichej ulici obce

Rodinný dom Veľká nad Ipľom na predaj, v tichej ulici obce  - hlavný obrázok Rodinný dom Veľká nad Ipľom na predaj, v tichej ulici obce

62 000 €

Popis nehnuteľnosti:

Na predaj rodinný dom v tichej ulici obce Veľká nad Ipľom s pozemkami o celkovej výmere 1227 m2. Rodinný dom bol postavený v roku 1955 a boli v ňom prevedené rekonštrukcie. K rodinnému domu bola v roku 2001 pristavaná prístavba. Celý pozemok je oplotený.
Dispozičné riešenie -
dolná časť rodinného domu - vchod z dvora, predizba, kuchyňa, špajza, izba.
horná časť rodinného domu- vonkajšie schody, predizba, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a so sprchovacím kútom a WC, dve izby.
V dolnej kuchyni - dolná časť rodinného domu, je vyvložkovaná črepová kachla ktorá je napojená na ústredné kúrenie.
Dolnú časť rodinného domu tvorí ešte jedna miestnosť v ktorej je elektrický bojler a čerpadlo na vodu. Do tejto miestnosti je vchod z dvora.
V hornej časti rodinného domu z kuchyne sa prechádza do kúpeľne a do jednej izby, z ktorej je vchod do druhej izby.
Okná sú plastové, vchodové aj vnútorné dvere sú pôvodné (drevené). V kuchyni a v kúpeľni je dlažba. V ostatných miestnostiach je pôvodná drevená podlaha.
K rodinnému domu je pristavaná ešte aj iná stavba v ktorej je kotolňa s plynovým kotlom na ústredné kúrenie a dreváreň.
V celom rodinnom dome bola rekonštrukcia elektrického vedenia.
V prístavbe postavenej v roku 2001 sa nachádza dvojgaráž (podlaha - dlažby) s bránami na ďiaľkové ovládanie, s podkrovým - jedna izba, schody. Okná sú eurookná. Z prístavby sa dá prejsť do rodinného domu.
Na pozemku je studňa, obecný vodovod, žumpa. V záhrade je murovaný chliev, ovocné stromy, vinič.
Občianska vybavenosť a technická vybavenosť - predajňa potravinárskeho tovaru, zariadenie pre údržbu a opravu motorových vozidiel, ihrisko pre futbal (okrem školských), knižnica, pošta, rozvodná sieť plynu, samostatné ambulancie praktického lekára pre dospelých, základná škola, materská škola.
Okolie obce Veľká nad Ipľom ponúka veľa možností na relax – turistika, hubárčenie, rybárčenie . V rámci oddychu je možnosť na relax vo wellness spa - Aquapark Novolandia Rapovce.
V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: Profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí. Katastrálny servis, bezplatné finančné a hypotekárne poradenstvo. Odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. Možnosť bezplatného zabezpečenia hypotekárneho úveru za najlepších podmienok! Prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.