Bezplatná linka: 0800 115 115, e-mail: reality@bcas.sk

4 izbový byt v obci Neded na predaj

4 izbový byt v obci Neded na predaj - hlavný obrázok 4 izbový byt v obci Neded na predaj

47 000 €

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj veľký a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v tichej lokalite v obci Neded. Bytový dom sa nachádza neďaleko zdravotného strediska a bol postavený z tehál v roku 1973. Byt je zateplený a ostáva čiastočne zariadený.
Dispozičné riešenie – Byt pozostáva zo štyroch samostatných izieb, samostatnej kúpeľne, WC, kuchyne, špajze, chodby, loggie a veľkej pivnice. Z obývacej izby je výstup na loggiu. V chodbe sa nachádzajú rolldory, a steny sú obložené prírodným dreveným obkladom.
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2009, a to v podobe omietok, vnútorných drevených obkladov, vstavaných šatníkov. V byte bolo zrekonštruované komplet kúrenie - ako radiátory a plynový kotol značky PROTHERM, taktiež boli vymenené elektrické rozvody a plastové okná.
V cene sú započítané komplexné právne služby, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.