Bezplatná linka: 0800 115 115, e-mail: reality@bcas.sk

Rodinný dom Šenkvice na predaj - zaujímavé riešenie s množstvom zákutí na oddych či domáce práce. Treba vidieť!

Rodinný dom Šenkvice na predaj - zaujímavé riešenie s množstvom zákutí na oddych či domáce práce. Treba vidieť! - hlavný obrázok Rodinný dom Šenkvice na predaj - zaujímavé riešenie s množstvom zákutí na oddych či domáce práce. Treba vidieť!

319 000 €

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Šenkvice, 20km od Bratislavy. Ak ste domáci kutil, veterán, modelár, vinár, majster alebo drobný podnikateľ, táto nehnuteľnosť je určená práve Vám.
Rodinný dom poskytuje dostatok priestoru na súkromie. Dom pozostáva z hlavnej obytnej jednotky so 4izbami, oddelenou kuchyňou a 2 kúpeľňami s toaletou. K domu patrí garáž a zimná záhrada, z ktorej sa dá výťahom dostať do samostatného 1 izbového apartmánu.
Cez zimnú záhradu sa dá prejsť do prístavby, ktorú tvorí posilňovňa, sauna, bazén, toaleta, sprcha a obytný ateliér.
V dome sa nachádza poľovnícka pivnica, samostatná pivnica na zeleninu a ovocie.
Pod prístavbou je vínna pivnička. Na dvore je jazierko s altánkom a terasa.
Cez prístavbu sa vchádza do samostatnej vykurovanej dielne a garáže s menšou dielňou. Tieto priestory ponúkajú možnosť majstrovania, či podnikania.
Za domom je prístrešok a vstup do záhrady s kolibou a ohniskom. Pozemok je možné odčleniť a samostatne predať.
Rodinný dom je vykurovaný plynom, krbom s prieduchmi.
Dom je napojený na obecný vodovod a kanalizáciu a tiež disponuje vlastnou studňou a žumpou.
Obec ma kompletnú občiansku vybavenosť, ZŠ, MŠ, zdravotné stredisko, potraviny, reštaurácie, kvetinárstvo. Obec je napojená na železničnú trať, spojenie okolitých obcí je zabezpečené autobusovou dopravou.
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať kvôli obhliadke. Dom treba vidieť osobne, ponúka množstvo miestností, zákutí na oddych, relax, ale aj domáce práce či podnikanie.