Bezplatná linka: 0800 115 115, e-mail: reality@bcas.sk

9-izbový apartmánový dom Mýto pod Ďumbierom na predaj (video, virtuálna prehliadka)

9-izbový apartmánový dom Mýto pod Ďumbierom na predaj (video, virtuálna prehliadka) - hlavný obrázok 9-izbový apartmánový dom Mýto pod Ďumbierom na predaj (video, virtuálna prehliadka)

230 000 €

Popis nehnuteľnosti:

Pozrite si videoprehliadku z pohodlia obývačky tu: https://youtu.be/vUP93CMGNXw alebo absolvujte komplexnú virtuálnu prehliadku tu: https://virtualtour.rpf.sk/myto%20pod%20dumbierom.html.

Exkluzívne ponúkame na predaj vkusne zrekonštruovaný a zariadený rodinný dom v Mýte pod Ďumbierom, ktorý je využívaný ako 3-apartmánový dom na prenájom.

Dvojpodlažný dom so suterénom leží v zastavanej časti obce mimo hlavnej cesty na rovinatom pozemku s krásnym výhľadom. Stavba je zateplená, má novú fasádu, zachovalé drevené okná, v interiéri sú stierky a drevené obklady, kombinovaná dlažba a laminátové podlahy, krb. Na každom podlaží a v suteréne sa nachádza jeden apartmán s dvomi izbami, samostatnou kúpeľňou, samostatným WC, vybavenou kuchyňou s jedálňou a obývacou miestnosťou. V suteréne je obytná časť zmenšená kvôli spoločnej saune a technickej miestnosti s práčovňou. Apartmán na prízemí má k dispozícii spoločenskú miestnosť s biliardom a terasu, na poschodí je stolný futbal a loggia. Regeneráciu v súkromí zabezpečí krytá vírivka priamo vo dvore, kde nájdete aj záhradné posedenie s originálnym murovaným grilom. Príjemnú atmosféru dopĺňa vysadená zeleň a živý plot.

Parkovanie pre 6 áut je zabezpečené pred domom. Občianska vybavenosť je na dobrej úrovni, asi 500 m je vzdialený obchod s potravinami, so športovými potrebami, reštaurácia, neďaleko je autobusová zastávka, kostol. Blízke okolie poskytuje široké možnosti relaxu, turistiky, letného i zimného športového vyžitia aj v podobe golfu či lyžovania v priľahlých strediskách.

V lokalite je počas celého roku prenájom nehnuteľností veľmi vyhľadávaný, preto môže ísť aj o výhodnú obchodnú príležitosť.