Bezplatná linka: 0800 115 115, e-mail: reality@bcas.sk

Predaj 3 izbového bytu Bratislava - Staré Mesto na predaj, mimoriadna ponuka - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj 3 izbového bytu Bratislava - Staré Mesto na predaj, mimoriadna ponuka - ZNÍŽENÁ CENA  - hlavný obrázok Predaj 3 izbového bytu Bratislava - Staré Mesto na predaj, mimoriadna ponuka - ZNÍŽENÁ CENA

215 000 €

Popis nehnuteľnosti:

Predávame 3 izbový byt v centre mesta, časť BA - Staré Mesto, Klemensova ul.. Byt sa nachádza vo dvore bytového domu na prízemí s oknami do dvora. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 78,16 m2. Predmetom predaja je byt s príslušenstvom, spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach domu, spoluvlastnícky podiel na spoločných zariadeniach domu, spoluvlastnícky podiel na príslušenstve ako aj spoluvlastnícky podiel na pozemku podľa príslušnej parcely.
Výhodou kúpy tohoto bytu je, že nakoľko potrebuje zásadnú, rozsiahlu a celkovú rekonštrukciu, tak budúci majiteľ si ho môže upraviť a prispôsobiť podľa svojich vlastných predstáv a následne si užívať všetky výhody lukratívneho bývania v centre mesta.
Byt sa nachádza v samotnom centre a srdci Bratislavy, kde priamo na Klemensovej ul. sa nachádza niekoľko architektonických skvostov - budov - národné kultúrne pamiatky, postavených svetoznámymi architektmi. Všetko v centre, kompletná infraštruktúra, ktorú ponúka BA - Staré Mesto, je v dosahu "na pešo". Samozrejme v blízkosti sú dostupné spojenia MHD na všetky smery. Parkovanie je verejné v okolí bytového domu - možnosť prenájmu parkovacieho miesta od MÚ za príslušný ročný poplatok. Dobré napojenie autom na rôzne smery, na obchvat, na diaľnicu.
Bližšie informácie - obhliadky sú k dispozícii kedykoľvek (24/7).