Bezplatná linka: 0800 115 115, e-mail: reality@bcas.sk

5- izbový rodinný dom Nitra - Zobor na predaj

5- izbový rodinný dom Nitra - Zobor na predaj - hlavný obrázok 5- izbový rodinný dom Nitra - Zobor na predaj

159 700 €

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 5 -izbový rodinný dom čiastočne zrekonštruovaný v tichej lokalite Nitra- Zobor zo strany Lubky (chránenej krajinnej rezervácie).
Rodinný dom má rozlohu 290 m2 zastavanej plochy na pozemku s rozlohou 400 m2, záhrada 250 m2. Pozemok je oplotený s miernym sklonom. Rok kolaudácie domu 1993 a rekonštrukcia rodinného domu bola v roku 2018.

Konštrukcia nehnuteľnosti je: tehla 50 cm hrúbka, strecha je šikmá: keramická z jednej strany a nepravidelne sedlová, hliníková z druhej strany.Pod strechou je sklenná vata a tatranský profil ako obklad .Dôležité je, že pozemok je po obvode rodinného domu oddrenážovaný do hĺbky 4,5 metra. K domu prislúchajú dve žumpy, plyn, elektrika a mestská voda.Náklady na bývanie sú 170 Eur/mesačne na 4 osoby.
Súčasťou nehnuteľnosti je garáž a dve parkovacie miesta.Kúrenie je kondenzačným kotlom Protherm s akumulačnou jednotkou.

Jedná sa o 2 podlažný rodinný dom so suterénom. V suteréne ( 120 m2 )sú 3 hospodárske miestnosti, práčovňa a garáž. Zo suterénu je vstup na 1. nadzemné podlažie ( 120 m2 ), ktorého súčasťou je obývacia miestnosť s jedálenským kútom a výstupom na terasu, samostatná kuchyňa s na mieru riešenou kuchynskou linkou a zabudovanou umývačkou riadu a špajzou, kúpeľňa a samostatné WC. Na prízemí je spálňa.

Na druhom nadzemnom podlaží ( 120 m2 ) sú: 3 samostatné izby, kúpeľňa + WC a výstup na 2 balkóny s prekrásnym výhľadom na okolie Nitry. Ako úložný priestor sa dá využiť po celej rozlohe i pochvôdzna povala.
V blízkosti rodinného domu je celková občianska vybavenosť.
Pri rýchlom jednaní je zníženie ceny možné!