Bezplatná linka: 0800 115 115, e-mail: reality@bcas.sk

Rodinný dom Nitra na predaj, 5 izbový rodinný dom

Rodinný dom Nitra na predaj, 5 izbový rodinný dom - hlavný obrázok Rodinný dom Nitra na predaj, 5 izbový rodinný dom

254 900 €

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 5- izbový rodinný dom v tichej lokalite s možnoštou vybudovania ďalších izieb, Nitra- Zobor zo zastavanou plochou 308 m2 s rozlohou pozemku o výmere: 527 m2 . Rok kolaudácie rodinného domu bol v roku 1990. Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2019.
Nehnuteľnosť sa skladá:
podzemné podlažie: pivnica s práčovňou, kde je umiestnený kotol na ohrev teplej vody a samostatný kotol na kúrenie Destila 25(radiátormi), dve samostatné miestnosti a garáž. Z garáže sa dá urobiť ďalšia samostatná izba! Pri výstupe z garáži sa dostaneme k dvom parkovacím miestam. Je urobená nová strecha (nové latovanie), plus škridla.
Prízemie: (1. podlažie
e) tvorí: vstupná hala, samostatné WC,kuchyňa na mieru riešenou kuchynskou linkou, špajzou, i obývacou miestnosťou s výstupom na terasu, ktorá je zastrešená a využívaná ako zimná záhrada. Terasa má na vetranie okrem štandardného okna, aj strešné okno i novú drevenú podlahu.Súčasťou obývacej miestnosti je krb, ktorý v zimnom období vytvára príjemnú hrejivú atmosféru a dobrý pocit.
Na 2 nadzemnom podlaží je: spálňa, detská izba s výhľadom do záhrady a novozrekonštruovaná kúpelňa s mramorovým obkladom, ktoré súčasťou je vaňa a umývadlo.
Podkrovná časť sa dá využiť na ďalšie dve samostatné izby s veľkým šatníkom a samostatnou kúpeľňou.
Súčasťou rekonštrukcie rodinného domu sú: nové plastové okná, nové bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha, drevená podlaha, obklady, dlažby, sanita, stierky, nový tatranský profil na chodbe, nové vnútorné žalúzie.
Konštrukcia rodinného domu: tehla 45 cm, zateplenie 10 cm polystyrén a strešná krytina je škridla značky Bramac.
V blízkosti rodinného domu: je škola, škôlka, jasle, autobusová zastávka a potraviny.
Náklady na bývanie : 130 Eur/mesačne ( plyn, elektrika, voda).
Pri rýchlom jednaní dohoda ceny možná. Dom sa predáva so zariadením domácnosti, čo je tiež veľmi dôležité!