Bezplatná linka: 0800 115 115, e-mail: reality@bcas.sk

5-izbový rodinný dom Bratislava - Dúbravka na predaj, priestranný dom s nádherným výhľadom

5-izbový rodinný dom Bratislava - Dúbravka na predaj, priestranný dom s nádherným výhľadom - hlavný obrázok 5-izbový rodinný dom Bratislava - Dúbravka na predaj, priestranný dom s nádherným výhľadom

449 000 €

Popis nehnuteľnosti:

Broker Consulting ponúka exkluzívne na predaj krásny a priestranný 5-izbový dvojpodlažný rodinný dom. Ak túžite po pokojnom a rodinnom bývaní v tichej a bezpečnej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou a k tomu všetkému chcete ešte nádherný výhľad na celú Bratislavu, tak ste na správnej adrese.

Rodinný dom sa nachádza v mestskej časti Dúbravka na Plachého ulici. Postavený bol v roku 1979 na pozemku o výmere 728 m2. Úžitková plocha domu je približne 260 m2 + dve veľké terasy o výmere približne 36 m2 a garáž o výmere 30 m2. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete. V roku 2006 prešiel dom rozsiahlou rekonštrukciou a to konkrétne: výmena strešnej krytiny, kompletná výmena odkvapových ríms, zateplenie celého domu, výmena plastových okien, nový prietokový kotol a nové radiátory, kompletná výmena elektrických a vodovodných rozvodov, kompletná výmena podláh, kompletná výmena sanitárnych a hygienických zariadení, nová kuchynská linka značky Decodom, nové interiérové a exteriérové dvere, výmena plotových konštrukcii.


Bývanie v tomto dome ponúka veľa možností ako stráviť svoj voľný čas. Jednou z možností je stráviť príjemne rodinné chvíle s deťmi v krásnej udržiavanej záhrade. Po ťažkom a náročnom dni v práci, určite oceníte možnosť zrelaxovať na terase s pohárom dobrého vína s výhľadom na celú Bratislavu. Noví majitelia isto ocenia aj pocit súkromia, ktorý tento dom prináša a to aj vďaka už vysadeným a vyrastením stromčekom, ktoré slúžia ako živý plot.

Dispozícia domu:

Rodinný dom je veľmi dobre dispozične riešený, rozdelený na dennú a nočnú časť. V interiéri boli použité prvotriedne materiály.

Prízemie:
• priestranná vstupná hala s veľkou vstavanou skriňou.
• miestnosť, ktorá môže slúžiť ako pracovňa alebo herňa
• vstup do garáže

Poschodie:
• priestranná obývacia izba so vstupom na obe terasy
• jedálenská časť
• kuchyňa so špajzou
chodba s veľkou vstavanou skriňou
kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom + WC
samostatné WC
4 samostatné izby

Názor makléra:

Ponuka bývania v tomto rodinnom dome je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokojné a bezstarostné bývanie. Rodinný dom ponúka množstvo výhod a určite splní aj tie najnáročnejšie požiadavky nových majiteľov. Medzi najväčšie výhody tohto domu patrí:
• samotná priestrannosť domu a pozemku
• tiché prostredie
• nádherný výhľad
• vysadená záhrada, ktorá tvorí dokonalé súkromie

Cena:

Kúpna cena tohto 5-izbového dvojpodlažného rodinné domu je 449 000 EUR.

V cene sú započítané komplexné právne služby, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške