Bezplatná linka: 0800 115 115, e-mail: reality@bcas.sk

Reštaurácia Ružomberok na predaj, obľúbená pizzéria a reštaurácia KOLOSEUM

Reštaurácia Ružomberok na predaj, obľúbená pizzéria a reštaurácia KOLOSEUM  - hlavný obrázok Reštaurácia Ružomberok na predaj, obľúbená pizzéria a reštaurácia KOLOSEUM

Cena v RK

Popis nehnuteľnosti:

Reštaurácia KOLOSEUM - budova so zastavanou plochou 393 m2 s celkovou plochou vysporiadaných pozemkov 558 m2 sa nachádza v centre Ružomberka. Od kolaudácie v roku 2004 funguje ako štýlová tex mex reštaurácia Koloseum s príjemnou svojskou atmosférou. Má dva samostatné vstupy - západný vstup od pešej zóny a východný s parkoviskom (na pozemku s parkoviskom je evidované vecné bremeno s možnosťou dokúpiť tento pozemok) pred reštauráciou. Budova má samostatný vchod s parkoviskom na zásobovanie. Vonkajšie schodisko vedie k dvojizbovému bytu nad reštauráciou, ktorý v súčasnosti slúži ako kancelária.(Existencia vypracovanej projektovej dokumentácie pre nadstavbu penzióna.)
Priestory reštaurácie sú rozdelené na tri časti - reštauračnú, barovú a samostatný salónik - Antik. Celková kapacita reštaurácie cca 110-120 miest. V lete pribúda letná terasa s kapacitou 40 miest. Reštaurácia má moderne vybavenú kuchyňu a v otvorenom priestore reštaurácie sa nachádza murovaná pec na pizzu.
Kúrenie a ohrev vody je zabezpečené vo vlastnej réžii - peletkovou pecou so zásobníkom.
V prípade záujmu je možné prebrať reštauráciu ako zabehnutú prevádzku so stálou klientelou aj s dohodnutými kontraktami na stravovanie (vojsko, Katolícka univerzita). Umiestnenie budovy umožňuje aj iné využitie a dohoda je možná aj v tomto prípade.