Prenájom Skladová a výrobná hala Obyce na prenájom

Obyce

3 € / m² mesačne + energie

Skladová a výrobná hala Obyce na prenájom - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame na prenájom veľmi priestrannú halu s rozmermi 69 x 10 m vhodnú na skladové alebo výrobné účely v obci Obyce. Priestor sa bude prenajímať prázdny a je možné sa dohodnúť prípadne o prenájme iba polovice haly v prípade záujmu.

Nachádza sa tu kamerový systém, hala bude zabezpečená dvomi elektrickými bránami na diaľkové ovládanie s dverami na oboch koncoch haly. Vnútorná výška je 4,2 m. Sú tu plastové okná, podlaha z lešteného betónu, nová strecha s hromozvodom a osvetlenie. Pozemok je oplotený.

K dispozícii je vysokozdvižný vozík, taktiež prípojky na 230V a 380V napätie a dá sa dorobiť voda i plyn. Areál je rozľahlý, bez problémov sa tu otočí ťahač s návesom a je tu aj dostatok miest na parkovanie.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Rok poslednej rekonštrukcie 2018
Celková plocha 690 m2
Celková úžitková plocha 690 m2
Bezpečnostný systém Áno
Kaucia Násobok mesačného nájmu
Konštrukcia objektu Tehlová
Počet poschodí 1
Plyn Áno
Ohradený pozemok Áno
Zavolať