Prenájom Administratívna budova a skladové priestory Nitra na prenájom

Nitra

3 200 € mesačne + energie

Administratívna budova a skladové priestory Nitra na prenájom - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame do prenájmu administratívnu budovu a skladové priestory v centre mesta Nitra. Tento objekt je vhodný ako na administratívnu činnosť, taktiež aj pre sklad na priemysel. Nehnuteľnosť je riešená: ako dvojpodlažná budova o výmere: 1. podlažie - 334,65 m2 a 2. podlažie - 363,24 m2. Vstupné priestory sú kompletne zrekonštruované. Dajú sa využiť ako reprezentačné kancelárske priestory. Vedľa vstupu do administratívnej časti je brána na zásobovanie. Zbytok prízemia a celé poschodie sa dá použiť ako sklad rôzneho využitia. Na prízemí je výťah, kuchynka a sociálne zariadenie. Ak by mal klient záujem, vlastník mu vie poskytnúť aj kvalitné regále. V areály, kde sa budova nachádza je možné parkovanie. Nájomca bude mať k dispozícii 5 parkovacích miest. Celý areál je oplotený.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Rok poslednej rekonštrukcie 2010
Celková plocha 697.89 m2
Celková úžitková plocha 697.89 m2
Konštrukcia objektu Zmiešaná
Počet poschodí 1
Plyn Áno
Ohradený pozemok Áno
Výťah Áno
Počet parkovacích miest 5
Zavolať