Prenájom Kancelárske priestory v Trnave na prenájom, v lukratívnej časti mesta na Paulínskej ulici

Trnava

Kancelárske priestory v  Trnave na prenájom, v lukratívnej časti mesta na Paulínskej ulici  - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v lukratívnej časti mesta na Paulínskej ulici v Trnave. Priestory sú vhodné ako sídlo pre rôzne obchodné aj neobchodné spoločností, ktoré chcú byť viditeľné a chcú mať svoje sídlo v centre Trnavy s jednoduchým parkovaním pre zamestnancov a ich klientov.
Celý objekt budovy je zabezpečený kamerovým systémom, alarmom a kontrolovaným vstupným systémom na hlavných vchodových dverách do budovy, pomocou ktorého je možný 24 hodinový vstup do budovy. Počas nočných hodín je v čase od 18.00 - do 07.00 hod. zabezpečená v budove strážna služba. Budova disponuje výťahom. Parkovanie pre nájomníkov je zabezpečené na parkovisku za budovou, kde je vstup pre nájomníkov možný prostredníctvom čipových kariet a je zabezpečený kamerovým systémom. Ponúkané priestory sa nachádzajú v tesnej blízkosti štadióna Antona Malatinského a obchodného centra City Aréna a iných kultúrnych a športových zariadení.

1. Poschodie:

Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 92 m2. Cena za prenájom je 6 EUR/m2 na mesiac. Cena za energie a služby – plyn, voda, komunálny odpad, upratovanie spoločných priestorov a pod. je 1,463 EUR / za m2 na mesiac. Spotreba elektrickej energie sa na 1. podlaží platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 2 x ročne (jún, december).V miestnosti sa nachádza klimatizácia.

Cvičebňa s podlahovou plochou 120 m2. Cena za prenájom je 6 EUR/m2 na mesiac. Je vhodná na rôzne športové aktivity. K miestností prislúchajú toalety, sprcha, šatňa a zadná miestnosť o rozlohe cca. 30 m2. Cena za energie a služby – plyn, voda, komunálny odpad, upratovanie spoločných priestorov a pod. je 1,463 EUR/za m2 na mesiac. Spotreba elektrickej energie sa na 1. podlaží platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 2 x ročne (jún, december). V miestnosti sa nachádza klimatizácia.

2. Poschodie:

Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 38 m2. Cena za prenájom je 6,75 EUR/m2 na mesiac. Cena za energie a služby je 2,875 EUR/ za m2 na mesiac – elektrická energia, voda, plyn, upratovanie spoločných priestorov, komunálny odpad a pod.. V kancelárii sa nachádza klimatizácia, ktorá sa platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 1x za rok (december).

Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 32 m2. Cena za prenájom je 6,75 EUR/m2 na mesiac. Cena za energie a služby je 2,875 EUR/za m2 na mesiac – elektrická energia, voda, plyn, komunálny odpad, upratovanie spoločných priestorov a pod. V kancelárii sa nachádza klimatizácia, ktorá sa platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 1x za rok (december).

Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 40 m2. Jedná sa o dve prepojené miestnosti. Cena nájmu ako u vyššie uvedených miestností.(REZERVOVANÉ)

3. Poschodie

Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 17 m2. Cena za prenájom je 6,75 EUR/m2 na mesiac. Cena za energie a služby je 2,875 EUR/za m2 na mesiac – elektrická energia, voda, plyn, komunálny odpad, upratovanie spoločných priestorov a pod. V kancelárii sa nachádza klimatizácia, ktorá sa platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 1x za rok (december).
Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 20 m2. Cena za prenájom za 6,75 EUR/m2 na mesiac. Cena za energie a služby je 2,875 EUR/za m2 na mesiac – elektrická energia, voda, plyn, komunálny odpad, upratovanie spoločných priestorov a pod. V kancelárii sa nachádza klimatizácia, ktorá sa platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 1x za rok (december).

Na budove sú k dispozícii aj menšie priestory v rozmeroch 13m2, 15m2, 16m2... cena za prenájom je 6,75€/m2/mesiac a cena za energie a služby je 2,875€/m2/mesiac + spotrebovaná el. energia pri používaní klimatizácie.

Cena prenájmu 1 parkovacieho miesta je 25 EUR za mesiac. Miestnosti sa prenajímajú na dobu neurčitú s 3 mesačnou výpovednou lehotou. Pri podpísaní zmluvného vzťahu sa platí zábezpeka (záloha za posledné nájomné a energie) vo výške 1 mesačného nájomného a energií a služieb. Táto platba bude odpočítaná posledný mesiac zmluvného vzťahu.
Internetové pripojenie v kancelárskych priestoroch si každý nájomca zabezpečuje samostatne.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Celková úžitková plocha 1 m2
Obytná plocha 1 m2
Bezpečnostný systém Áno
Konštrukcia objektu Panelová
Počet poschodí 3
Výťah Áno
Možnosť rezervovania parkovacieho miesta Áno
Zavolať