Prenájom REZERVOVANÉ - Chata Kuchyňa na prenájom, čerstvo zrekonštruovaná rekreačná zariadená chata s celoročným bývaním

Kuchyňa

700 € mesačne

REZERVOVANÉ  -  Chata Kuchyňa na prenájom, čerstvo zrekonštruovaná rekreačná zariadená chata s celoročným bývaním - hlavný obrázok

Popis

REZERVOVANÉ - Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadenú čerstvo zrekonštruovanú poschodovú Rekreačnú chatu s celoročným bývaním v okrese Malacky. Nachádza sa v chatovej oblasti v lese s prístupovou cestou až ku chate. Tým, že je v lese vytvára budúcemu majiteľovi ideálne podmienky na turistiku, hubárčenie, kúpanie v priehrade, člnkovanie a rybolov, cyklistiku, lyžovanie a rôzne výlety po okolí. Cesta je aj v zime udržiavaná. Zástavka autobusu je asi 15 minút peši.
Táto rekreačná chata má výmeru 195 m2 a skladá sa z 3 podlaží a terasy. Strecha je sedlová a na streche je Kanadský šindeľ. Chata má elektriku aj pitnú vodu. Tento rok 2019 prebehla rekonštrukcia chaty a to zateplenie, plastové okná, vodoinštalácia. Na pozemku je aj voľne stojací záhradný domček.
Je podpivničená a je postavená na pozemku v osobnom vlastníctve 716 m2. Je celooplotená s parkovacím státím.
V podzemnej časti sa nachádza v kotolni kotol na peletky, ktorý zabezpečuje vykurovanie celej chaty. Každá obytná miestnosť je vykurovaná radiátormi. Aj v zimnom období sa zobudíte do teplej miestnosti. Vo vinárničke s posedením a barovým pultom s oknom je krb. Ďalej tu nájdete kutilskú miestnosť, pivnicu aj ďalšiu miestnosť s oknom pripravenú na zriadenie napríklad sauny alebo telocvične.
Na prízemí je vchod do chaty. Nachádza sa tu kuchyňa s kuchynskou linkou, jedálenským stolom, kombinovaným šporákom.
Obývačka sa predáva komplet zariadená. V miestnosti je krb aj radiátory, plastové okná s okenicami.
Na prízemí je aj WC a kúpelňa s vaňou.

Na poschodí sú 2 miestnosti. V jednej z nich je tiež krb aj radiátory, v druhej len radiátory. Okná sú tu tiež plastové. Po celej šírke chaty na poschodí je balkón.
Pred Rekreačnou chatou je po celej dĺžke chaty terasa, vhodná na posedenie s priateľmi a grilovačky.

V okolí chaty je udžiavaná záhrada. Pozemok je celý oplotený.

Na túto rekreačnú chatu s celoročným bývaním je možné získať hypotékarny úver. Vieme pomôcť pri vybavovaní hypotéky, úveru,.… aj poistenia nehnuteľnosti, ktoré vyžaduje banka a aj pri vybavovaní ostatných náležitosti, ktoré sú k tomu potrebné.

V prípade záujmu alebo bližších informácií nás neváhajte kontaktovať.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 6
Rok poslednej rekonštrukcie 2019
Nová fasáda - zateplenie Áno
Nový rozvod vody Áno
Rekonštruovaný interiér Áno
Počet WC 1
Počet kúpeľní 1
Celková plocha 195 m2
Celková úžitková plocha 195 m2
Obytná plocha 160 m2
Balkón 8 m2
Terasa 35 m2
Rozloha pivnice 25 m2
Krb/Kachle Áno
Kaucia Fixná čiastka
Výška kaucie 700 €
Konštrukcia objektu Tehlová
Typ okien Plastové
Kúrenie Kombinované
Počet poschodí 3
Ohradený pozemok Áno
Tichá lokalita Áno
Zavolať