Prenájom 2 izbový byt Bratislava na prenájom, novostavba Sokolská v tichej lokalite Horského parku

Bratislava - Staré Mesto

950 € mesačne vrátane energií

2 izbový byt Bratislava na prenájom, novostavba Sokolská v tichej lokalite Horského parku  - hlavný obrázok

Popis

Byt sa nachádza sa na 1. poschodí v 7-poschodovom bytovom dome s výťahom. Dobre dispozične riešený byt má celkovú úžitkovú plochu 77,28 m2, z toho plocha bytu je 63,51 m2 a plocha terasy je 13,77 m2. Byt pozostáva z otvorenej kuchyne spojenej s obývacou časťou, jednej kúpeľne, jedného samostatného WC a jednej samostatnej izby.
Byt je vo vysokom štandarde: hliníkové okná, drevené parkety, podlahy na terase sú z exotického dreva a v každej izbe sú exteriérové elektricky ovládané žalúzie. K bytu prislúcha jedno parkovacie státie v garáži na prízemí bytového domu a pivničná kobka.
Byt sa prenajíma nezariadený – kuchynská linka so zabudovanou varnou doskou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, práčka, šatníkové skrine.
Smerom z Horského parku vstupujete do objektu zvrchu, z Okánikovej ulice. Parkovanie je, zospodu, zo Sokolskej ulice, odkiaľ je to bližšie aj k zastávke MHD. Dva vstupy sú výnimočné a zvyšujú komfort.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 2
Typ kuchyne Samostatná kuchyňa
Celková plocha 77 m2
Celková úžitková plocha 77 m2
Obytná plocha 77 m2
Konštrukcia objektu Panelová
Zavolať