Realitný software a portály LIVINGPBS - Public & Business Services, s.r.o. (204): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

PBS - ++POSUDOK NA 274.000.- EUR++ NA PREDAJ plne obsadené sklady 462 m2 s pravidelným výnosom v Trnave

...Najväčší výber realit z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... **EXKLUZÍVNE V NAŠEJ PONUKE** Ponúkame na predaj KOMPLETNE zrekonštruované skladové priestory nachádzajúce sa na ulici V. Clementisa na sídlisku DRUŽBA vedľa hotela SPEKTRUM (bývalý hotel Inka). Priestor o celkovej výmere 462 m2 je situovaný v suteréne bytového domu a pozostáva z centrálnej chodby (60 m2), 18-tich samostatných miestností o výmere cez 24 m2 a pánskeho a dámskeho wc. Objekt je po kompletnej rekonštrukcii: nová dlažba v celom priestore 462 m2 a kazetový strop s osvetlením, v celom objekte je už nová elektroinštalácia (220V aj 380V) a interiérové dvere. V celom objekte je stála teplota v zime aj v lete 21 stupňov. Do objektu je tiež privedený telefónny kábel, optický kábel od spol. SWAN, pričom na schodisku je tiež nákladná šikmá schodisková plošina s nosnosťou 225 kg od spoločnosti SPIG Zvolen. Objekt je celý non-stop monitorovaný kamerovým systémom s možnosťou online sledovania cez váš teblet či smartfón. Všetky skladové priestory sú dlhodobo v nájme s pravidelným mesačným výnosom (viac info osobne). Súčasťou kúpnej ceny je aj celý know-how prevádzky vrátane web stránky www.skladyinka.sk a facebookovej podpory, loga atď. Aktuálny znalecký posudok použiteľný v ktorejkoľvek banke v SR je na sumu 170 000 € Voľné ihneď !! Mesačné náklady sú do 150.- EUR!!! Výborná investičná príležitosť za svelú cenu bez potreby ďalších investícií. V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!! Výhody : - výmera - variabilné využitie s možnosťou okamžitého využívania - kompletná rekonštrukcia - CENA Objekt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - ++NOVOSTAVBA bungalov 5+1 s dvojgarážou na pozemku 400 m2 v obci CÍFER++

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na predaj TEHLOVÚ NOVOSTAVBU jednopodlažného 5 izbového rodinného domu s 2 x kúpeľňou a dvojgarážou v obci Cífer. Rodinný dom je postavený na pozemku o výmere cca 400 m2, úžitková plocha domu je 121,4 m2 + 200 m2 záhrada a dvojgaráž. Na začiatku pozemkov sa nachádzajú dve dvojgaráže so samostatnými vstupmi, k domom vedie spoločný chodník. Každý dom má samostatnú záhradu. Rodinné domy sú napojené na elektrickú energiu, vodu a kanalizáciu. Rodinné domy sú postavené s kvalitných materiálov, okná sú SALAMANDER, v obývacej izbe je vyvedený komín na krbové kachle, kúrenie bude elektrické. Dom dispozične pozostáva s chodby, 2x kúpelne s WC, 4 izieb a obývacej izby spojenej s kuchyňou. Vstup na terasu je s obývacej izby. Dom sa predáva v štádiu HOLODOM so zateplením a fasádou. Možnosť dokončenia na KĽÚČ !!! Domy sú postavené v tichej časti s dostatkom súkromia. V blízkosti sa nachádza autobusová zastávka, obchod... Odporúčame vidieť! V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!! Výhody : - TOP LOKALITA - príjemná novostavba - priestranný dom - kvalitné materiáli - dvojgaráž - terasa Rodinný dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Naša spoločnosť je od decembra r. 2010 na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska nezávislým finančným agentom a oficiálne spôsobilou osobou na sprostredkovávanie hypotekárnych úverov !! U nás Vám zabezpečíme hypotekárny úver s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu !! FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - ++SUPER LOKALITA++ Čiastočne prerobený 3i byt s BALKÓNOM, výmera 67 m2, Špačinská cesta !!

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3.-izbový byt nachádzajúci sa vo výbornej lokalite pri centre mesta na ulici Špačinská cesta ihneď pri križovatke Bučianska / Hlboká. Obytná plochy bytu je 64 m2 + 3 m2 plocha balkóna + pivnica. Byt je situovaný na 2p./3. bytového domu bez výťahu. Bytový dom je po rekonštrukcii a zateplený. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej obývacej izby, priestrannej kuchyne s balkónom, samostatnej toalety, kúpeľne s vaňou a samostatnej spálne a detskej izby. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - nové plastové okná, murované jadro, plávajúce podlahy v izbách v kuchyni aj v chodbe, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. Rozvody elektriny sú ešte pôvodné. Byt sa nachádza vo výbornej a tichej lokalite s plnou občianskou vybavenosťou, dostatkom parkovacích miest a zelene, v blízkosti centra mesta. Kúpa možná aj na Hypotekárny úver !! V prípade záujmu volajte 0911 940 940 !!! Výhody : - lokalita - balkón - bezproblémové parkovanie - CENA Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým

[ID:RE0002857-18-000375]

Pred 3 týždňami

Zvončín
145.000 EUR

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU rodinný dom 4+1 typu bungalov nachádzajúci sa v obci Zvončín v tichej ulici situovanej mimo hlavnej cesty. Rodinný dom je postavený na pozemku o výmere 400 m2, zastavaná plocha domu je 130 m2, obytná plocha 100 m2. Dom je napojený na všetky IS (plyn, vodovod, elektrinu aj kanalizáciu). Predpokladaný začiatok výstavby jeseň 2018. Dom sa predáva v štádiu "HOLODOM", čo zahŕňa: - napojenie na všetky IS /voda, elektrina, kanalizácia, plyn/ - podlahové kúrenie v celom dome vrátane kondenzačného plynového kotla - plastové okná SALAMANDER s trojsklom - kompletné zateplenie 15 cm EPS s fasádnou omietkou BAUMIT podľa vlastného výberu - predpríprava na krb - strešná krytina - strešná izolácia - farebný PZ odkvapový systém - interiérové maľovky v bielej farbe - zásuvky, vypínače, elektroinštalácia LEGRAND - interiérové sadrové omietky - zhotovené sadrokartónové podhľady V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!! Rodinný dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - ++NOVOSTAVBA moderný DVOJPODLAŽNÝ RD 5+1, pozemok 306 m2, Trnava - KOPÁNKA++

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na predaj priestrannú 5 izbovú 3 ročnú NOVOSTAVBU rodinného domu v lokalite Kopánka v Trnave. Dom je postavený na pozemku o výmere 306 m2. Rodinný dom je napojený na všetky IS ako voda, kanalizácia a elektrina. Obytná plocha dmu je cca 220 m2. Dspozične dom pozostáva: PRÍZEMIE : vstupná hala, samostatné WC, samostatná kúpeľňa s vaňou, obývacia izba spojená s kuchyňou, priestranná izba. POSCHODIE: 2 x samostatná priestranná izba, spálňa s ROOLDOOR skriňou a vstupom na terasu, spojená kúpeľňa s WC. Kúpeľňa na poschodí je so sprchovým kútom. Parkovanie je bezproblémové. V obývacej izbe sa nachádza krb. Dom sa predáva zariadený. Na pozemku je prístrešok, ktorý po úpravách môže slúžiť ako dvojgaráž. Dom odporúčame vidieť. V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!! Výhody: - vyhľádavaná lokalita - NOVOSTAVBA - zariadenie Rodinný dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - NA PREDAJ 1.-izb. byt typu bauring so spacím kútom, výmera 30 m2, ulica L. V. Beethovena

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt typu BAURING so spacím kútom v pôvodnom stave na ulici Beethovenova v Trnave. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí 8 podlažného zatepleného bytového domu. Byt je o výmere 29 m2 + 1m2 pivnica. Byt má plastové okná, plávajúce podlahy v izbe a v kuchyni, na chodbe a v kúpelni dlažbu. Kúpelka je po čiastočnej rekonštrukcii. Byt dispozične pozostáva s chodby,kúpelne s vaňou spojená s toaletou, izby a samostatnej kuchyne. Mesačné náklady na bývanie sú 70€. Za bytovým domom je dostatok zelene, detské ihrisko. Parkovanie je bezproblémové. Lokalita má kompletnú občiansku vybavenosť. Byt je kúpou voľný. Byt sa predáva zariadený. V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!! Výhody : - vyhľadávané byty - lokalita - čiastočná rekonštrukcia - ihneď voľný Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme.Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - NOVOSTAVBA moderný bungalov 4+1 s pozemkom o výmere 513 m2, Trnava - Kamenáč

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame na predaj modernú novostavbu rodinného domu 4+1 v lokalite Za traťou v meste Trnava. Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, troch spální, obývacej izby prepojenej s kuchyňou, komory, technickej miestnosti, priestrannej kúpeľne a samostatného WC. Dom je situovaný na pozemku cca 513 m2. Zastavaná plocha domu je 135 m2 + plocha terasy a závetria o výmere 28 m2. Celková úžitková plocha domu je 104,50 m2. Dom sa predáva v štádiu "holodom" v interiéri ukončený sadrovými omietkami, vymaľovaný na bielo, osadené zásuvky a vypínače Legrand, teplovodné podlahové vykurovanie. V exteriéri je dom ukončený silikónovou omietkou, oplotením z troch strán a parkovacími miestami zo zámkovej dlažby. Dom sa nachádza v novej tichej lokalite, obklopený lesoparkom. V prípade záujmu volajte 0908 020 220 !!! Výhody : - novostavba - lokalita - ideálny pozemok - CENA Rodinný dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme.Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - DVA stavebné pozemky o výmere 462 m2 a 519 m2, všetky IS, nová lokalita Trnava - Kamenná cesta 3B

..Najväčší výber realit z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na predaj nové dva stavebné pozemky v novovybudovanej lokalite Trnava - Kamenná cesta 3B nachádzajúcej sa za už existujúcou zástavbou Kamenná cesta 3A. Prvý z pozemkov je o výmere 462 m2 (17 x 27m), druhý z pozemkov je o výmere 519 m2 ((19 x 27m), všetky IS ako obecný vodovod, kanalizácia, elektrina a dátová prípojka sú pred pozemkom (plyn v danej lokalite nie je). Cena pozemkov: pozemok 462 m2........... cena 85 160.- EUR pozemok 519 m2............cena 95.240.- EUR V prípade záujmu volajte 0902 223 333 !!! Výhody : - nová lokalita - ideálne výmery FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - Prerobený 4.-izbový byt /typ bauring/ o výmere 87 m2 s lodžiou, Zelenečská ulica

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt typu BAURING s prechodnou obývačkou, lodžiou a komorou po rekonštrukcii na ulici Zelenečská v Trnave. Byt sa nachádza na 4/8 poschodí zatepleného bytového domu s novým výťahom. Byt je o výmere 87 m2 + 4 m2 latková pivnica. Byt dispozične pozostáva so vstupnej chodby s komorou, prechodnej obývacej izby so vstupom na zasklenú lódžiu, kuchyne, samostatného WC s priestorom pre pračku, samostatnej kúpelne s rohovou vaňou a zástenou na sprchovanie a 3 samostatných izieb. Rekonštrukcia bytu pozostáva s bezpečnostných dverý,nových interiérových dverí, plávajúcich podlahách v izbách, na chodbe dlažba, murovaného jadra, plastových okien so žalúziami, nové rozvody vody a odpadu, nová sanita, obklady a dlažby. Byt má dispozične pozmenenú kúpelnu a kuchyňu. Kuchynská linka je robená na mieru so vstavanými spotrebičmi. V spálni je priestranná ROLLDOOR skriňa. Bytový dom sa nachádza v dobrej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, dostupnosťou autobusovej zastávkycca 3 minuty od domu a dobrá dostupnosť D a R1. V prípade záujmu voljate 0911 164 174 !!! Výhody : - pekne zrekonštruovaný byt - dobrá lokalita - nový výťah Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - STAVEBNÝ pozemok o výmere 763 m2 so všetkými IS v obci VODERADY

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok v NOVOVYBUDOVANEJ lokalite v obci Voderady pri Trnave. Pozemok je rovinatý, slnečný a rožný o výmere 763 m2. Na pozemku sú všetky IS ako voda, kanalizácia, plyn a elektrina. V rámci cestnej komunikácie sú pripravené dva vjazdy na pozemok. V prípade záujmu je možné dokúpiť projektovú dokumentáciu 4 izbového rodinného domu s dvojgarážou typu BUNGALOV. Projekt rodinného domu bol robený priamo pre tento pozemok. V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!! Výhody : - ideálny stavebný pozemok - vyhľadávaná lokalita - všetky IS - možnosť dokúpenia projektu na rodinný dom - dobrá napojenosť na D1 a R1 Stavebný pozemok je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka