Realitný software a portály LIVINGComfort Living, s.r.o. (72): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

COMFORT LIVING ponúka - Kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na Prešovskej ulici - nové rozvody elektriky a vody s revíznymi správami

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Prešovskej ulici v Bratislave - mestská časť Ružinov. Rozloha 51,21 m2 + pivnica, poschodie 3/8, bez balkóna, zateplený panelový dom s výťahom. Pozemok pod domom je v spoluvlastníctve vlastníkov bytov v dome. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. V rámci rekonštrukcie boli vymenené: nové plávajúce – laminátové podlahy; v kúpeľni nová dlažba, obklad, vaňa + batéria, kúpeľňová skrinka s umývadlom a batériou, vývod na práčku; nová dlažba a obklad vo WC; nové interiérové dvere, zárubne a kľučky; nové stierky a maľovky; nové rozvody vody; komplet nová elektroinštalácia v celom byte (s revíznou správou), nová rozvodná poistková skrinka; osadené nové vypínače a zásuvky; vývody pre osadenie svietidiel. Mesačné náklady: 80,- EUR + elektrina, plyn. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, jazero Štrkovec, potraviny Billa, škola, škôlka, reštaurácie, zastávky MHD, obchodné centrum Polus (obchody, služby, kino, fitnes…), športoviská a iné. K cene bude pripočítaná provízia pre RK.

Pridať k zaujímavým
COMFORT LIVING ponúka - Priestranný 3 izbový byt v zateplenom tehlovom dome na Solivárskej ulici - izby sú nepriechodné

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Solivárskej ulici v Bratislave - mestská časť Ružinov. Rozloha 66 m2, poschodie 1/3 (pod bytom sa nachádza ďalší byt), balkón, pivnica, zateplený tehlový dom bez výťahu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - murované jadro, dlažba, plastové okná, drevené parkety, v súčasnosti bez kuchynskej linky. Izby sú nepriechodné. Byt je orientovaný na dve svetové strany, výhľad na zeleň. K cene bude pripočítaná provízia pre RK. Pri rýchlom jednaní dohoda na cene možná.

Pridať k zaujímavým
COMFORT LIVING ponúka - 3 izbový byt s loggiou vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Bieloruskej ulici v Bratislave - mestská časť Podunajské Biskupice. Rozloha 70 m2, poschodie 2/4, loggia, zateplený panelový dom bez výťahu. Byt sa nachádza v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa.

Pridať k zaujímavým
COMFORT LIVING ponúka - Kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt s balkónom v Ružinove - nové rozvody elektriky a vody, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Šalviovej ulici v Bratislave - mestská časť Ružinov. Rozloha 42 m2, poschodie 4/9, balkón, pivnica, zateplený panelový dom s výťahom. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - nové rozvody elektriky a vody, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, zrekonštruovaná kúpeľňa a WC. Slušní susedia, príjemná tichá lokalita. Výborné napojenie do centra mesta, byt vhodný aj na investíciu.

Pridať k zaujímavým
COMFORT LIVING ponúka - Kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt s balkónom v Ružinove - nové rozvody elektriky a vody, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Sabinovskej ulici v Bratislave - mestská časť Ružinov. Rozloha 43 m2, poschodie 6/9, balkón, zateplený panelový dom s výťahom. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - nové rozvody elektriky a vody, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, zrekonštruovaná kúpeľňa a WC. Výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, jednoduché napojenie do centra mesta. Byt vhodný aj na investíciu.

Pridať k zaujímavým
COMFORT LIVING ponúka - Priestranný 35 m2 byt na ulici Námestie hraničiarov - loggia, pivnica, zateplený dom

Ponúkame na predaj garsónku na Námestí hraničiarov v Bratislave - mestská časť Petržalka. Rozloha 35 m2, poschodie 9/12, loggia, pivnica, zateplený panelový dom s výťahom. Byt sa nachádza v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Kúpeľňa je murovaná. Výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Pridať k zaujímavým
COMFORT LIVING ponúka - Slnečný 2 izbový byt v bezbariérovom tehlovom dome priamo v centre mesta - byt vhodný aj na investíciu

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Medenej ulici v Bratislave - mestská časť Staré Mesto. Rozloha 42 m2, poschodie 3/7, bez balkóna, pivnica 1,8 m2, bezbariérový tehlový dom s výťahom a vlastnou kotolňou. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - nová kuchynská linka so spotrebičmi, plastové okná, plávajúce podlahy, zrekonštruovaná kúpeľňa a WC. V chodbe rolldoor, veľký na mieru robený šatník. Orientácia na Západ. Výborná lokalita, byt vhodný aj na investíciu. K cene bude pripočítaná provízia pre RK.

Pridať k zaujímavým
COMFORT LIVING ponúka - Kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt s balkónom a pivnicou, nové rozvody elektriky a vody

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Púpavovej ulici v Bratislave - mestská časť Karlova Ves. Rozloha 77 m2, poschodie 10/12, balkón, pivnica, komora, zateplený panelový dom s novým výťahom a obnovenými spoločnými priestormi. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2017 - nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, stúpačky, znížené stropy, podlahy, omietky, nové radiátory. Byt sa predáva kompletne zariadený - vstavaná kuchynská linka so spotrebičmi, 3 x vstavaná skriňa, jedálenský stol so stoličkami (okrem TV, práčky, rohovej sedacej súpravy z obývačky a manželskej postele). Výborná lokalita a dostupnosť do mesta električkou. V blízkosti sa nachádzajú školy, škôlky banka aj obchod. K cene bude pripočítaná provízia pre RK.

Pridať k zaujímavým
COMFORT LIVING ponúka - Kompletne zrekonštruovanú garsónku v Ružinove, byt vhodný aj na investíciu

Ponúkame na predaj garsónku na Štefunkovej ulici v Bratislave - mestská časť Ružinov. Rozloha 19 m2, poschodie 6/7, bez balkóna, panelový dom s výťahom. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - vymenené stúpačky, nové rozvody vody a elektriky, plastové okná, plávajúce podlahy, nová kuchynská linka, zrekonštruovaná kúpeľňa s WC, nová maľovka. Výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, byt vhodný aj na investíciu. Cena zahŕňa: vypracovanie Zmluvy o prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnosti (Kúpna zmluva), poplatky za overenie podpisov u notára, správny poplatok za podanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, výpis z listu vlastníctva na právne úkony, snímky z Katastrálnej mapy, kompletné právne poradenstvo súvisiace s prevodom vlastníckych práv a hypotekárny servis. Pre viac informácii nás kontaktujte na 0911 261 710, info@comfortliving.sk.

Pridať k zaujímavým
COMFORT LIVING ponúka - Kompletne zrekonštruovaný byt s balkónom v zateplenom dome - nízke mesačné náklady, byt je kúpou voľný ihneď

Ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Sedmokráskovej ulici v Bratislave - mestská časť Ružinov. Rozloha 42 m2, poschodie 4/9, balkón, zateplený panelový dom s výťahom. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, kuchynská linka so spotrebičmi, zrekonštruovaná kúpeľňa a oddelené WC. Byt je bez tiarch, kúpou voľný ihneď. K cene bude pripočítaná provízia pre RK.

Pridať k zaujímavým