Predaj Vinica - záhrada Nitra na predaj

Nitra

53 000 €

Vinica - záhrada Nitra na predaj - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame na predaj v tichej lokalite vinicu, záhradu. Pozemok je mierne svahovitý, vyčistený s rôznymi druhmi ovocných stromov a viniča. Pozemok obkolesuje malý lesík. Prístup k pozemku je po poľnej ceste z jednej strany od Drážovskej cesty a z druhej strany zo Nitra- Zobor. Využitie pozemku je v dohľadnej dome na výstavbu rekreačnej chatky s možnosťou celoročného bývania! Je možnosť vybudovania: Trafo stanice, vykopanie vlastnej studne, vybudovanie žumpy. Výhoda polohy pozemku je rýchly prístup na diaľnicu R1. V budúcnosti je tu plánovaná výstavba rodinných domov. Pozemok sa nachádza na parcele typu"C". V prípade rýchleho jednania, dohoda ceny možná.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Celková plocha 2515 m2
Sklon pozemku Mierny sklon
Turistika Áno
Cykloturistika Áno
Blízko les Áno
Ohradený pozemok Áno
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať