Predaj Pozemok na výstavbu obytnej zóny 20min od Bratislavy

Oľdza

1 629 446 €

Pozemok na výstavbu obytnej zóny 20min od Bratislavy - hlavný obrázok

Popis

Pozemky o celkovej výmere 80988m2 sa nachádzajú v obci Oľdza na mieste bývalého poľnohospodárskeho družstva. Na základe UPI je možné vybudovať novú obytnú zónu s napojením na rýchlostnú cestu, ktorá sa momentálne realizuje. Predpokladaný čas cesty do Bratislavy by mal byť na úrovni 15 – 20 min. Ďalšou možnosťou dopravy je vlak spoločnosti Regiojet, vzdialený od pozemkov cca 7 km. Z celkovej plochy pozemkov je na výstavbu určených 60616m2, ďalších 20372m2 je možné využiť na vybudovanie jazera, športovísk, parku a ďalších architektonických prvkov pre trávenie voľného času. Dostupnosť do Bratislavy a poloha pozemkov na okraji obce Oľdza, vytvára výnimočný potenciál na vybudovanie novej obytnej štvrte. Cena je konečná vrátane provízie, všetkých právnych aj finančných služieb. Zo sumy 1272936 je možný odpočet DPH.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Celková plocha 80988 m2
Hypotéka možná Áno
Všetky obstarávacie poplatky sú zahrnuté v cene Áno
Sklon pozemku Rovina
Kanalizácia Áno
Ohradený pozemok Áno
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať