Predaj Pozemok Lučenec na predaj, zmiešané využitie

Lučenec

2 € / m²

Pozemok Lučenec na predaj, zmiešané využitie - hlavný obrázok

Popis

Na predaj pozemok o výmere približne 8 9000 m2 cca 600m od intravilánu mesta Lučenec. V dĺžke 613m bezprostredne hraničí s cestou II. triedy , z druhej strany pozemku sú postavené rodinné domy. V blízkosti sa nachádzajú inžinierske siete (plynovod, vodovod, telekomunikačné vedenie, elektrické vedenie je cca 100m od pozemku) - možnosť pripojiť sa. Pri kúpe ako bonus je aj ďalšia parcela cca o výmere 8 000m2. Cca 50% z obidvoch parciel je v územnom pláne ako výhľad na výstavbu rodinných domov s možnosťou umiestnenia živností drobného podnikania, ktoré podstatne nerušia bývanie a nemajú negatívny vplyv na svoje okolie s jednosmennou prevádzkou , energeticky nenáročnou výrobou, so zabezpečením parkovania na vlastnom pozemku. Napr. kaviareň, cukráreň (do 15 stoličiek), malé predajne potravín, textilu a priemyselného tovaru, opravovne úžitkových vecí a predmetov, ambulancie, kancelárie a pod. , maloobchodné zariadenia, malé ubytovacie zariadenia (do 20 lôžok), nerušiace služby a prevádzky, garáže v rodinných domoch alebo samostatne stojace garáže na pozemkoch rodinných domov ). Jedna časť väčšieho pozemku slúži aj pre funkciu bývania mestského v bytových domoch a preto sú prípustné – bytové domy, byty v nebytových objektoch, maloobchodné zariadenia, zariadenia verejného stravovania, malé ubytovacie zariadenia (40 lôžok), nerušiace služby a prevádzky, zariadenia pre účely cirkvi, kultúry, športu, sociálnej a zdravotnej starostlivosti, školskej výchovy, verejnej správy, v samostatných alebo integrovaných objektoch, garáže samostatné alebo integrované do bytových domov, umiestnenie zariadení pre CO. Pozemky sa nachádzajú v blízkosti termálneho kúpaliska Novolandia.
Zvyšok pozemku sa môže využiť aj na poľnohospodárske účely.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Celková plocha 97442 m2
Všetky obstarávacie poplatky sú zahrnuté v cene Áno
Sklon pozemku Rovina
Kúpalisko Áno
Termálne kúpalisko Áno
Jazero/Vodná nádrž Áno
Turistika Áno
Cykloturistika Áno
Rybačka Áno
Blízko les Áno
Obchody Áno
Mestská doprava Áno
Škôlka Áno
Škola Áno
Detské ihrisko Áno
Lekár Áno
Lekáreň Áno
Pošta Áno
Banky Áno
Kanalizácia Áno
Plyn Áno
Tichá lokalita Áno
Vlaková stanica Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať