Predaj Veľký pozemok Ružová dolina časť Suchá nad Parnou na predaj, pri Trnave

Suchá nad Parnou

154 350 €

Veľký pozemok Ružová dolina časť Suchá nad Parnou na predaj, pri Trnave - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame Vám na predaj veľký pozemok v Ružovej doline časť Suchá nad Parnou pri Trnave. Pozemok má celkovú rozlohu 1715 m², čo ho predurčuje pre možnosť výstavby viacerých rodinných domov. Nachádza sa v pokojnej a tichej lokalite intravilánu obce. Na pozemku sú dostupné všetky inžinierske siete ako voda, elektrika, plyn vrátane kanalizácie. Terén pozemku je mierne svahovitý a v súčasnosti sa na ňom nachádza záhrada s ovocnými stromami a starší dom. V obci je kompletné občianska vybavenosť škôlka, základná škola, obchody, zdravotné stredisko, pošta, autobusové spojenie. Nový majiteľ získa pozemok v pokojnej a tichej lokalite Ružovej doliny časť Suchá nad Parnou, ktorá je vzdialená 8 km od Trnavy.
Zabezpečujeme kompletné právne služby a to od obhliadky nehnuteľnosti až po konečný predaj a zápis do katastra a odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcemu. V prípade potreby vieme Vašu budúcu nehnuteľnosť prefinancovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vybavíme pre Vás zdarma.

Cena pozemku je 154 350.- eur ( 90€/m² )

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Celková plocha 1715 m2
Hypotéka možná Áno
Sklon pozemku Mierny sklon
Kanalizácia Áno
Plyn Áno
Ohradený pozemok Áno
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať