Predaj Stavebný pozemok Krtovce na predaj

Krtovce

50 820 €

Popis

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok v obci Krtovce. Celková výmera pozemku je 4622m2, dĺžka cca 190m, šírka cca 24m. Pozemok sa skladá z parciel usporiadaných za sebou, predáva sa spolu ako jeden celok.
Prvá parcela je o výmere 1.166m2, dĺžka cca 49m, je stavebným pozemkom, s priamym prístupom z asfaltovej cesty. Nachádza sa pri ňom elektrická prípojka, prípojka vody.
Druhá parcela má výmeru 3.456m2, dĺžka 147m, šírka 24m, jej prípadným ďalším rozparcelovaním, môžu vzniknúť pozemky pre 6 rodinných domov. Aktuálne patrí táto časť pozemku do extravilánu obce, stavebné povolenie pre výstavbu jednotlivých rodinných domov je možné jednoducho získať. Obec podporuje výstavbu nových rodinných domov v Krtovciach.
Pozemok sa nachádza v málo zastavanej časti obce Krtovce a je z neho krásny výhľad na pohorie Považský Inovec. Okolie poskytuje možnosti pre turistiku i rybolov v blízkosti Krtovská vodná nádrž. Obec Krtovce je vzdialená 14km od Topoĺčian, 20km od Piešťan a 27km od Hlohovca. Výborná podnikateľská príležitosť pre investora.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Celková plocha 4622 m2
Hypotéka možná Áno
Minimálna hotovosť 4600 €
Všetky obstarávacie poplatky sú zahrnuté v cene Áno
Sklon pozemku Rovina
Jazero/Vodná nádrž Áno
Rybačka Áno
Blízko les Áno
Obchody Áno
Škôlka Áno
Škola Áno
Detské ihrisko Áno
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať