Predaj Stavebný pozemok Bratislava Staré Grunty - SITINA na predaj

Bratislava - Karlova Ves

399 000 €

Stavebný pozemok Bratislava Staré Grunty - SITINA na predaj - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame Vám na predaj lukratívny slnečný stavebný pozemok vo výmere 1 000 m2, obkolesený množstvom stromov a zelene, v novovybudovanej privátnej, tichej a pokojnej uličke, vo výbornej lokalite Bratislava Staré Grunty - Sitina v Karlovej Vsi.

V územnom pláne sa plánuje s výstavbou 17 RD, s dvojpodlažnou rodinnou výstavbou, s privátnou cestou, rampou pred vjazdom do areálu len pre majitelov týchto RD čo im zaručuje súkromie.

Pozemok je mierne svahovitý v tvare obdĺžnika, šírka 23 m a dĺžka 42 m.
Momentálne sa pred pozemkom budujú inžinierske siete vedúce pod budúcou prístupovou cestou. V lete v roku 2018 je plánované ukončenie týchto prác a následné skolaudovanie inžinierskych sietí a prístupovej komunikácie. Súbežne s týmito prácami je v súčasnosti možné začatie vybavovania stavebného povolenia na výstavbu RD na tomto pozemku.

V cene pozemku sú aj všetky inžinierske siete a podiel na príjazdovej ceste.
Z pozemku je výhľad do Líščieho údolia a Karlovej Vsi. V blízkosti - asi 200 m sa nachádza zastávka MHD.

OKOLIE A VYBAVENOSŤ:

Stavený pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy. Mestská časť Karlova Ves disponuje plnou občianskou vybavenosťou, v blízkom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, obchody, nákupná galéria CUBICON, detské ihrisko, reštaurácie. Výborná dostupnosť do centra mesta.
Financovanie na hypoúver je možné.

V prípade Vášho záujmu nás kontaktujte, radi Vás pozveme na obhliadku bytu.

Ak preferujete pri kúpe bytu úhradu hypotékou, máme pre Vás dobrú správu. V cene je zahrnutý kvalitný hypotekárny servis. Preto Vám umožníme vrátenie rezervačnej zálohy, ak Vám úver nevybavíme.

Inzerovaná cena je konečná, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov potrebných k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Celková plocha 1000 m2
Všetky obstarávacie poplatky sú zahrnuté v cene Áno
Sklon pozemku V kopci
Kanalizácia Áno
Plyn Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať