Predaj Výrobná hala s administratívnou časťou Markušovce na predaj

Markušovce

405 600 €

Výrobná hala s administratívnou časťou Markušovce na predaj - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame na predaj výrobnú halu s administratívnou časťou o výmere 1146 m2. Hala je situovaná mimo obce Markušovce v priemyselnej zóne, preto je vhodná na prašnú a hlučnú výrobu. Je vzdialená od mesta Spišská Nová Ves len 6km. K objektu vedie betónová prístupová cesta, ktorá je vhodná aj pre kamiónovú prepravu. V budove sa nachádza zrekonštuovaná administratívna časť s kanceláriami, kuchynkou, šatňou, wc a sprchami . Výrobná hala je vybavená automatizovanou linkou na výrobu tvárnic , mostným žeriavom, miešačkou na suchý a mokrý betón. K dispozícii je vlastná trafostanica, voda a plyn. V ponuke ďalšie haly a možnosť prikúpenia pozemkov. Cena je uvedená vrátane DPH. Všetky právne služby sú v nej zahrnuté.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Rok poslednej rekonštrukcie 2018
Celková plocha 1146 m2
Celková úžitková plocha 1146 m2
Konštrukcia objektu Zmiešaná
Počet poschodí 2
Plyn Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať