Predaj Výrobná hala s pozemkom v Lučenci na predaj, časť Opatová

Lučenec

65 000 €

Výrobná hala s pozemkom v Lučenci na predaj, časť Opatová - hlavný obrázok

Popis

Na predaj výrobná hala s pozemkom na priemyselné účely v Lučenci časť Opatová areál bývalej Poľany. Vstup na pozemok – asfaltová cesta, od ulici Továrenská. Pozemok je oplotený. Ide o výrobnú budovu, ktorá ma jedno nadzemné podlažie. Objekt bol pôvodne cca 1953 v rámci textilného závodu Poľana Opatová ako pradiareň. Objekt sa môže využiť na výrobné, skladové prípadne obchodné účely a pod. Je napojený na základné inžinierske siete t. j. elektroinštaláciu, vodu, kanalizáciu z verejných sietí. Areál leží na rovinatom pozemku, životné prostredie v mieste je bez zjavného poškodenia, s bežnou hlučnosťou a prašnosťou od uličnej cestnej premávky. Časť strechy je po rekonštrukcii.
Vykurovanie objektu je ústredné kúrenie na pevné palivo.
Dispozičné riešenie objektu –3x výrobná hala, 3x dielňa, kuchynka, WC, kotolňa, sprchy, 2 miestnosti.
Objekt má 2 hlavné vchody a jeden zadný vchod.
K pozemku je zriadené formou vecného bremena právo prechodu a prejazdu na príjazdovú cestu.
V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: Profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí. Katastrálny servis, bezplatné finančné a hypotekárne poradenstvo. Odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. Možnosť bezplatného zabezpečenia hypotekárneho úveru za najlepších podmienok! Prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Celková plocha 669 m2
Celková úžitková plocha 669 m2
Hypotéka možná Áno
Konštrukcia objektu Tehlová
Rok kolaudácie 1953
Ohradený pozemok Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať