Predaj Rodinný dom Žilina na predaj

Žilina

365 000 €

Rodinný dom Žilina na predaj - hlavný obrázok

Popis

Predáme rodinný dom v tichej ulici v širšom centre mesta (5 minút pešo do centra). Dom pochádza z 30. rokov. Pred 8 rokmi bol citlivo zrekonštruovaný so zachovaním všetkých dobových znakov. Použité kvalitné nové materiály, zateplenie vlnou, podlahy pôvodné parketové, Marmoleum, terazzo, na poschodí krásna cementová dlažba, kvalitné dubové podlahy, drevené okná s izolačným trojsklom. Výmera domu je 250 m2, z toho 50 m2 vykurovaná a zrekonštruovaná pivnica, pozemok 420 m2. K domu patrí aj garáž na pozemku, ktorá je prístupná zozadu pozemku. Dom má na 1. podlaží zádverie, veľkú obývačku (42 m2), obytnú halu, spálňu, kuchyňu a menšiu kúpeľňu, na 2. podlaží 3 spálne, šatník, veľkú kúpeľňu. V suteréne je podlaha z OSB dosiek a úložné regále. Pivnica bola využívaná ako ateliér. V záhrade sú vysadené ovocné stromy a kríky, zeleninový záhon, kvety, žiadne tuje a chemický trávnik. Dom je bez ťárch, pripravený na predaj, vyprataný, vymaľovaný, k dispozícii hneď. Tichá slepá ulica, dobrí susedia, parkovanie na parkovaciu kartu pre III. pásmo alebo v garáži s prístupom zozadu pozemku.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 5
Rok poslednej rekonštrukcie 2019
Celková plocha 240 m2
Celková úžitková plocha 240 m2
Obytná plocha 200 m2
Konštrukcia objektu Tehlová
Rok kolaudácie 1931
Garáž Áno
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať