Predaj Rodinný dom Vlčany na predaj

Vlčany

32 000 €

Rodinný dom Vlčany na predaj - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v pôvodnom stave v tichej lokalite v obci Vlčany. Rodinný dom sa nachádza na priestrannom pozemku o rozlohe 873 m2 a je postavený z tehál. Dispozične pozostáva z veľlkej vstupnej chodby, obývacej izby, dve samostatné izby, kuchyne, špajzy, kúpeľne s WC. Kúrenie je zabezpečené plynové. Súčasťou domu je aj menšia prístavba, v ktorej sa nachádza odkladacia miestnosť. Nachádzajú sa tu všetky inžinierske siete. V blízkosti sa nachádza príroda s možnosťou rekreácie, najmä rybolovu. Obec Vlčany má výbornú občiansku vybavenosť.
V cene sú započítané komplexné právne služby, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 3
Celkový počet miestností 5
Počet WC 1
Počet kúpeľní 1
Celková plocha 80 m2
Celková úžitková plocha 80 m2
Obytná plocha 80 m2
Sklon pozemku Rovina
Konštrukcia objektu Tehlová
Typ okien Drevené
Kúrenie Ústredné
Rybačka Áno
Blízko les Áno
Rok kolaudácie 1972
Plyn Áno
Ohradený pozemok Áno
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať