Predaj 4 izbový rodinný dom Vlčany na predaj, podmanivý a útulný

Vlčany

224 400 €

4 izbový rodinný dom Vlčany na predaj, podmanivý a útulný  - hlavný obrázok

Popis

Ak túžite po pokojnom a rodinnom bývaní v tichej, bezpečnej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou a zároveň by ste chceli byť v blízkosti centra dediny je táto voľba priam ideálna. Ponúkame na predaj 12 ročnú novostavbu 4i rodinného domu spolu s ďaľšou stavbou na pozemku.
Tento domček ponúka priestranných 150 m2 úžitkovej plochy na výmere pozemku veľkom 584 m2.
Rodinný dom je veľmi dobre dispozične riešený, rozdelený na dennú a nočnú časť.
Dispozicia domu:
prízemie - pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, samostatného WC, kuchyne s jedálenským kútikom, špajze, a štyroch obytných izieb - priestranná obývacia izba s výstupom na terasu, a krásnym krbom s prieduchmi do jednotlivých izieb - spálne, a dvoch detských izieb.
V interiéri boli použité kvalitné materiály, ako aj kuchynská linka na mieru, masívne interiérové dvere, a ostatný nábytok.
Podkrovie - predpríprava, momentálne sa neobýva. Nachádza sa tu veľká otvorená miestnosť, ktorá by umožnila využitie zväčšenia obytnej plochy domu.
Parkovacie miesto je pred domom - zámková dlažba pred domom aj vo vnútri na dvore. Rodinný dom je pripojený na miestnu verejnú kanalizáciu. Na pozemku sa nachádza aj bazén.

Vyhotovenie:
obvodové múry - tehla 38cm + zateplenie polystyrénom
srešná krytina - Mediteran
keramické stropy
plastové okná s vnútornými žalúziami
podlahové kúrenie v celom dome
kondenzačný kotol so zásobníkom - plyn
vstavaný krb s priechodmi do izieb

Ďalšia samostatná budova nachádzajúca sa na pozemku je postavená z tehál a je zateplená polystyrénom. Disponuje svojimi 130 m2 zastavanej plochy. Má predprípravu na podkrovie, ktoré by ju umožňovalo využiť aj na bývanie, prípadne na iné podnikanie. Momentálne sa využíva ako dielňa. Táto vedľajšia budova je napojená samostatne na všetky IS.

V cene sú započítané komplexné právne služby, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.

Domček dýcha rodinnou atmosférou. Ponuka bývania v tomto rodinnom dome je naozaj výnimočná, preto neváhajte a dohodnite si obhliadku už dnes.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 4
Celkový počet miestností 6
Počet WC 1
Počet kúpeľní 1
Celková plocha 150 m2
Celková úžitková plocha 150 m2
Obytná plocha 150 m2
Krb/Kachle Áno
Sklon pozemku Mierny sklon
Konštrukcia objektu Tehlová
Podlaha Dlažba
Typ okien Plastové
Kúrenie Ústredné
Obchody Áno
Mestská doprava Áno
Jasle Áno
Škôlka Áno
Škola Áno
Pošta Áno
Kanalizácia Áno
Rok kolaudácie 2006
Počet poschodí 1
Plyn Áno
Ohradený pozemok Áno
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať