Predaj Rodinný dom Trstice na predaj, s udržiavanou záhradou a bazénom

Trstice

175 000 €

Popis

Ponúkame na predaj rodinný dom s celkovou úžitkovou plochou 320m2 na 20á pozemku, 15 min. od Dunajskej Stredy a hodinu od Bratislavy v obci Trstice. Zrekonštruovaný dom môže slúžiť ako honosné rodinné sídlo, ďalej ako investičná nehnuteľnosť na krátkodobé pobyty pre rodiny, prípadne firemné akcie. Potenciál pozemku poskytuje aj vytvorenie rezidenčného bývania pre viacero rodín. V poslednom období bola nehnuteľnosť využívaná na krátkodobé prenájmy s ročným výnosom cca 20000,-EUR. Dom pozostáva z hlavnej budovy, v ktorej na prízemí je kuchyňa, 2 izby, kúpeľňa a WC, v podkroví sú 2 klimatizované izby a vedľajšej budovy priestor s krbom na posedenie a zábavu . Na pozemku sa nachádza vonkajší bazén a pre malé deti drevený domček., hojdačka a pieskovisko. Záhrada s ovocnými stromami a trávou je starostlivo udržiavaná. Lokalita poskytuje rôzne možnosti na oddych: cykloturistika, vodné mlyny, Klátovské rameno pri malom Dunaji, termálne kúpaliská. V dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Cena je konečná vrátane provízie RK, právnych služieb a kompexného finančného poradenstva.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 5
Celkový počet miestností 9
Celková plocha 320 m2
Celková úžitková plocha 320 m2
Obytná plocha 280 m2
Hypotéka možná Áno
Všetky obstarávacie poplatky sú zahrnuté v cene Áno
Sklon pozemku Rovina
Konštrukcia objektu Tehlová
Počet poschodí 2
Ohradený pozemok Áno
Počet parkovacích miest 6
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať