Predaj Dvojpodlažný rodinný dom v obci Tachty na predaj

Tachty

18 000 €

Dvojpodlažný rodinný dom v obci Tachty na predaj - hlavný obrázok

Popis

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom so sedlovou strechou v tichej obci Tachty s pozemkami o celkovej výmere 856 m2. Rodinný dom je v pôvodnom stave a je vhodný aj ako víkendový dom. Rodinný dom bol postavený v roku 1952 z tehál a kvádre a má dva vchody – predný a zadný.
Dispozičné riešenie -
1.Podlažie – vstupná miestnosť z ktorej sa vchádza do špajze a kotolne, predizba z ktorej sa vchádza do kúpeľne s WC a do kuchyne, schodište, obývačka cez ktorú sa vchádza do spálne,
2. Podlažie – chodba, tri izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, vchod na povalu.
Vykurovanie je ústredné na plynový kotol. Rodinný dom je napojený na verejný vodovod. Na pozemku sa nachádza žumpa. Elektrina je 220V a 380 V.
V záhrade sú ovocné stromy.
Obec Tachty leží necelý kilometer od štátnych hraníc s Maďarskom, uprostred krásnej prírody sopečného pohoria Cerová vrchovina. Nad ňou pod kopcom Teplý vrch pramení riečka Gortva. Obec patrí do chránenej krajinnej oblasti Cerová vrchovina.
Občanom slúži kultúrny dom, futbalové ihrisko, predajne rozličného tovaru a dve pohostinstvá. Funguje tu materská a prvostupňová základná škola. V katastri obce sa nachádza vodná nádrž s rozlohou 24 hektárov, ktorá je rajom pre rybárov z úzkeho i širokého okolia. Okolie je vhodné pre ľahké turistické výlety a tiež podnikanie v oblasti agroturistiky.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: Profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí. Katastrálny servis, bezplatné finančné a hypotekárne poradenstvo. Odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. Možnosť bezplatného zabezpečenia hypotekárneho úveru za najlepších podmienok! Prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 5
Celkový počet miestností 9
Počet WC 2
Počet kúpeľní 2
Celková plocha 200 m2
Celková úžitková plocha 200 m2
Obytná plocha 150 m2
Hypotéka možná Áno
Všetky obstarávacie poplatky sú zahrnuté v cene Áno
Sklon pozemku Rovina
Konštrukcia objektu Tehlová
Prevažná orientácia Východ
Podlaha Zmiešaná
Typ okien Drevené
Kúrenie Ústredné
Jazero/Vodná nádrž Áno
Turistika Áno
Cykloturistika Áno
Rybačka Áno
Blízko les Áno
Obchody Áno
Škôlka Áno
Škola Áno
Rok kolaudácie 1952
Počet poschodí 1
Plyn Áno
Ohradený pozemok Áno
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať