Predaj 4 izbový rodinný dom Štitáre na predaj, vo výstavbe v štádiu holodomu

Štitáre

145 000 €

4 izbový rodinný dom Štitáre na predaj, vo výstavbe  v štádiu holodomu - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame vám na predaj 4 izbový rodinný dom SLIM/B vo výstavbe, ktorý je súčasťou výnimočného projektu ŠTITÁRE , ktorá sa nachádza vo vzdialenosti len 5km od Nitry (4 min jazda autom). Dom je 1 podlažný so sedlovou strechou o výmere 110 m². Rodinný dom SLIM B je stvorený ako štartovací dom pre mladú rodinu alebo starší pár. Žiadne zbytočné chodby, dobre orientovaný, svetlý moderný dom a moderná architektúra.

Počet osôb: 4
Energetická trieda: A1
Garáž: nie
Počet izieb: 4
Parkovanie: 3x
Zastavaná plocha: 110 m2
Obytná plocha: 88,1 m2
Súčasťou lokality ŠTITÁRE - je asfaltová prístupová komunikácia a inžinierske siete privedené ku každému pozemku, konkrétne prípojky: -vody-elektriny-plynu-optického internetu. Vybudovanie asfaltovej cesty je uskutočnené je už doriešené. Výstavba rodinného domu bude realizovaná do stavu štandardu na klúč, v čom je obsahom všetkého: postavenie rodinného domu na klúč: nové okná, bezbečnotné dvere, vo všetkých miestnostiach plávajúce podlahy, Obklady, sanita, dlažba a kompletne dokončená kúpelňa a WC. Exteriér: - pozemok p.č. 920/91 o výmere 477 m²,-prípojky IS (voda, elektrika, plyn),-prípojka optického internetu. Rodinný dom (výstavba SLIM/B + kompletný stavebný materiál): -tvárnice Ytong,- tepelná izolácia, - fasáda+zateplenie, - strecha BRAMAC - plastové okná 5-komorové, 3 sklo K07, - vchodové bezpečnostné dvere, - rozvody podlahového kúrenia, - interiérové omietky, - elektroinštalácia
Rodinný dom je možné za príplatok dokončiť do stavu „na kľúč“. Výhody: - novostavba - novorealizovaný zjazd a výjazd na rýchlostnú cestu R1 vzdialený iba 3,5 km. - vzdialenosť do krajského mesta Nitra s kompletnou občianskou vybavenosťou je len 5 km (cca. 4 min autom) - tichá a kľudná časť obce - blízkosti sa nachádza, škôlka, autobusová zastávka, potraviny. Kompletná občianska vybavenosť sa nachádza v meste Nitra, ktoré je v tesnej blízkosti Aktuálny stav stavby: Hotová základová doska + dokončené obvodové steny.


Terasa za domom
o betónová,
- Spevnené plochy pred domom
o prístupový chodník z ulice ku vchodovým dverám (podľa projektu)
- Žumpa
o 10 m3
o osadenie
o napojenie
- zdroj tepla
o kotol (plynový),
o 120L zásobník TUV
Je možnosť dokončiť na kľúč v cene 154900 Eur

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 4
Počet WC 1
Počet kúpeľní 1
Celková plocha 110 m2
Celková úžitková plocha 110 m2
Obytná plocha 88 m2
Čistenie odpadových vôd Áno
Hypotéka možná Áno
Sklon pozemku Rovina
Konštrukcia objektu Ytong
Obchody Áno
Mestská doprava Áno
Škôlka Áno
Detské ihrisko Áno
Kanalizácia Áno
Počet poschodí 1
Plyn Áno
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať