Predaj Rodinný dom Siladice na predaj, novostavba

Siladice

125 000 €

Rodinný dom Siladice na predaj, novostavba - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Siladice, nachádzajúcu sa na ideálnom 7 árovom rovinatom pozemku. Svojou polohou zabezpečuje výbornú a rýchlu dostupnosť do Trnavy a Hlohovca (približne 20 minút cesty autom). Úžitková plocha domu je 87m2 a dispozične pozostáva z predsiene, chodby, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, technickej miestnosti, samostatného WC, kúpeľne a troch samostatných obytných miestností. Výhodou je vykurovanie, ktoré zabezpečuje infra podlahové kúrenie s regulátorom v každej miestnosti. Súčasťou domu je technická miestnosť, v ktorej sa nachádza elektrický ohrievač vody, dátový nástenný rozvádzač a príprava na práčku a sušičku. Rovnako je v súčasťou príprava na krb, alarm a vrátnika. Nehnuteľnosť je pripojená na IS- elektrinu, vodovod a na odpadové vody je zavedený septik. Nehnuteľnosť sa predáva vo fáze holodomu s dokončenou fasádou s kvalitným obkladom. Predpokladaný termín dokončenia- prvá polovica roku 2020.
Vyhotovené fotografie pochádzajú z totožného, už predaného rodinného domu, ktorý si majitelia dokončili podľa vlastných predstáv. Fotografie sú ilustračné a boli vytvorené za účelom ľahšej orientácie a lepšej predstavy pre nového majiteľa.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 4
Počet WC 1
Počet kúpeľní 1
Celková plocha 86.29 m2
Celková úžitková plocha 86.29 m2
Obytná plocha 65.92 m2
Bezpečnostné dvere Áno
Hypotéka možná Áno
Sklon pozemku Rovina
Konštrukcia objektu Tehlová
Podlaha Zmiešaná
Typ okien Plastové
Blízko les Áno
Obchody Áno
Mestská doprava Áno
Škôlka Áno
Škola Áno
Pošta Áno
Rok kolaudácie 2020
Počet parkovacích miest 2
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať