Predaj 4 izbový rodinný dom Senec na predaj, exkluzívny dom s bazénom

Senec

299 500 €

4 izbový rodinný dom Senec na predaj, exkluzívny dom s bazénom - hlavný obrázok

Popis

Predáme krásny štvorizbový montovaný rodinný dom v Senci na Muškátovej ulici.
Ak Vás vystihujú slová ako voľnosť, vzdušnosť, svetlosť, uvažujete nad zmenou bývania, alebo si už aktívne hľadáte nové bývanie, tak tento dom Vás určite osloví. Novodobá konštrukcia domu, jeho lokalita a moderné technológie použité v tomto dome mu dávajú „hlavu aj pätu“ – ako hovoria jeho súčasní majitelia domu, ktorí rodinné domy stavajú na zákazku už niekoľko rokov.
Informácie o dome:
Rodinný dom sa nachádza na Muškátovej ulici v Senec Gardens a zaujme Vás už z ulice jeho čistými líniami, kombináciou farieb sivej a bielej v spojení s kvalitným dreveným obkladom.
Dom disponuje veľkorysou podlahovou plochou 159m² a nachádza sa na priestrannom pozemku, ktorý má celkovú výmeru 725m². Bol postavený v roku 2015 a ide o montovaný bungalov z prvotriednych materiálov s použitím najnovších technológií (podlahové kúrenie, rekuperácia vzduchu, úprava vody) a s dôrazom na jeho hospodárnosť.
Pri vstupe do domu Vás privíta veľká vstupná hala s vstavanými skriňami, ďalej pokračujete chodbou z ktorej sa vchádza do každej samostatnej izby.
Priestranná obývacia časť domu Vám dopraje dostatok oddychu po prácou strávenom dni a kuchynská časť domu so vstavanou kuchynskou linkou a zabudovanými elektrospotrebičmi zn. Whirlpool a kuchynským sedením sa zasa veľkolepo postará o Vaše osvieženie.
V troch samostatných a priestranných izbách si môžete dopriať výdatný oddych a spánok, prípadne nerušene pracovať z domu z jednej z izieb, ktorá je v súčasnosti pracovňou.
Dom disponuje dvoma kúpeľňami, v každej je samozrejmosťou toaleta. v jednej z nich je sprchovací kút a v druhej vaňa.
Súčasťou rodinného domu je garáž s automatickou garážovou bránou zn. Hormann, z ktorej je vchod priamo do domu. V zadnej časti pozemku sa nachádza samostatne stojaca technická miestnosť na náradie a bicykle, priestranné a zastrešené miesto na sedenie, zázemie k bazénu a veľký plavecký bazén osadený v zemi.
O komfort a pohodu v celom dome sa Vám postará elektrické podlahové kúrenie, rekuperácia vzduchu a zariadenie na úpravu pitnej vody – reverzná osmóza.
Nad vonkajšou časťou pozemku, celou záhradou, kvetmi a stromami Vám zasa bude bdieť automatický závlahový systém, ktorý udržuje záhradu sviežu a zelenú.
Neváhajte nás kontaktovať ohľadom obhliadky domu a my Vám ho radi odprezentujeme, prípadne Vám pomôžeme so zabezpečením financovania nehnuteľnosti, právnymi úkonmi a katastrom.

Ak Vás ponuka zaujala, tak si rezervujte obhliadku na 0940 621 972 – Ing. Martin Pekar

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 4
Celková plocha 159 m2
Celková úžitková plocha 159 m2
Obytná plocha 159 m2
Konštrukcia objektu Montovaná
Rok kolaudácie 2015
Garáž Áno
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať