Predaj 4 izbový rodinný dom (novostavba) - Senec Gardens na predaj

Senec

175 900 €

4 izbový rodinný dom (novostavba) - Senec Gardens na predaj - hlavný obrázok

Popis

Na predaj ponúkame samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom v Senec Gardens. Bývanie v Senec Gardens svojim škandinávskym charakterom pripomína dovolenkové bývanie a ponúka Vám relax po práci. Celková rozloha pozemku je 350m², z toho má dom rozlohou 101,44m². K domu prislúchajú dve prekryté parkovacie miesta na pozemku domu. Bungalov ponúkame v prevedení štandard, ktorý zahŕňa kvalitné interiérové dvere, podlahy, dlažbu, obklady a sanitu. Výber je z viacerých možností, poprípade za príplatok podľa individuálneho želania zákazníka. V cene sú už zahrnuté aj terénne úpravy a oplotenie pozemku z 3 strán.
Pomôžeme Vám pri zabezpečení financovania Vášho nového bývania a zabezpečíme (aj zaplatíme poplatok za vklad co výške 66€) zápis nehnuteľnosti na katastri. Možnosť vidieť rozostaváný, aj zariadený dom (môj) - šťastne bývam v Senec Gardens.
Ing. Martin Pekar 0940621972

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 4
Celková plocha 101.44 m2
Celková úžitková plocha 101.44 m2
Obytná plocha 101.44 m2
Konštrukcia objektu Tehlová

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať