Predaj 3 izbový rodinný dom Neded na predaj, v tichej lokalite vhodný na rekonštrukciu

Neded

32 000 €

3 izbový rodinný dom Neded na predaj, v tichej lokalite vhodný na rekonštrukciu - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame na predaj útulný, rodinný domček v príjemnej dedinke Neded cca 20 km od Šali, 55 km od Nitry a Trnavy.Rýchle dochádzanie do Bratislavy (cca 50 minút) umožňuje vlaková doprava zo Šali, ktorá je v poslednom čase veľmi populárna. Do Šali je autobusová doprava zabezpečená tiež každú chvíľu. Ak hľadáte pokojné rodinné bývanie s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do viacerých miest , našli sme to správne bývanie pre Vás. Samostatne stojaci starší tehlový domček, na ktorý sa práve pozeráte, Vám vie toto všetko poskytnúť a dokonca ešte o veľa viac. Pri tejto nehnuteľnosti môžete zrealizovať všetky vaše predstavy o peknom bývaní, nakoľko je domček vhodný na rekonštrukciu. Dom ponúka úžitkovú plochu 150 m/2, je dobre dispozične riešený, priestranný , svetlý. Rozloha pozemku je 702 m/2.

Dispozícia:

-vstupná presklená hala
-veľká kuchyňa
-tri predné izby od ulice
-kúpeľňa a wc v strede domu
-hospodárske miestnosti v zadnej časti domčeka

Domček je postavaný v r.1960 z pálenej tehly. Podlahy sú betónové s PVC. Kúrenie je ústredné plynové. Okná pôvodné , drevené.

Lokalita:

Rodinný domček sa nachádza v krásnej a dobre sa rozvíjajúcej obci Neded. V obci sa nachádza výborná občianska vybavenosť vrátane autobusovej stanice a detských ihrísk. Samotný dom sa nachádza blízko centra obce ,v blízkosti sú potraviny.

-tichá lokalita
-materská a základná škola
-potraviny, kaviarne a reštaurácie
-posilňovňa, detské ihriská

Názor makléra:

Ponuka bývania v rodinnom dome v obci Neded je ideálnou voľbou pre tých, ktorý hľadajú prijemné, bezpečné a rodinné bývanie s dobrou občianskou vybavenosťou a s výbornou dostupnosťou do bližších miest ako je Šaľa , Trnava , Nitra, alebo Bratislava. Noví majitelia isto ocenia to že si domček môžu prerobiť podľa vlastných predstáv.

Cena:

Cena tohto domčeka je 32.000

V cene sú započítané komplexné právne služby, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 3
Celkový počet miestností 4
Počet WC 1
Počet kúpeľní 1
Celková plocha 150 m2
Celková úžitková plocha 150 m2
Obytná plocha 130 m2
Hypotéka možná Áno
Sklon pozemku Rovina
Konštrukcia objektu Tehlová
Prevažná orientácia Juho-západ
Podlaha Linoleum
Typ okien Drevené
Kúrenie Ústredné
Obchody Áno
Škôlka Áno
Škola Áno
Lekár Áno
Lekáreň Áno
Pošta Áno
Kanalizácia Áno
Rok kolaudácie 1960
Plyn Áno
Ohradený pozemok Áno
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať