Predaj Dvojpodlažný rodinný dom Fiľakovo na predaj

Fiľakovo

57 000 €

Dvojpodlažný rodinný dom Fiľakovo na predaj - hlavný obrázok

Popis

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo Fiľakove, na ulici Tulipánová, s pozemkami o celkovej výmere 495m2.
Dispozičné riešenie – prízemie rodinného domu pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne, WC, schodby, schodiska, komory. Na poschodí sa nachádzajú dve izby, kúpeľňa, WC, chodba, schodisko, kuchyňa, balkón. Orientácia rodinného domu je prevažne smerom na juhovýchod. Rodinný dom je napojený na miestne rozvody elektrickej energie a plynu.
Okná sú plastové s plastovými žalúziami okrem okna na schodišti. Vstupné dvere sú plastové, interiérové dvere sú hladké plné a presklené, osadené do oceľových zárubní. Keramické obklady stien sú v kúpeľniach a v kuchyniach v priestore kuchynskej linky. Povrchy podláh na prízemí sú prevažne z PVC, na poschodí sú v izbách drevené parkety, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba, v kuchyni čiastočne laminátové parkety. Vykurovanie je ústredné, teplovodné, oceľové radiátory, plynový kotol ÚK umiestnený vo vedľajšej stavbe. Ohrev teplej vody je elektrickým bojlerom. Kanalizácia je z kuchyne, kúpeľne a WC do žumpy.
K rodinnému domu patrí samostatne stojaca garáž postavená v roku 2005. Za rodinným domom sa nachádza kotolňa a sklad paliva.
Z dôvodu, že rodinný dom je momentálne neobývaný, je odhlásená elektrina a plyn. Spojenie s mestom je železničnou a autobusovou dopravou. V meste sa nachádza mestský úrad, poliklinika, supermarkety, športový areál, základná a stredná škola, materská škola a sieť ďalších obchodov a služieb obyvateľstvu, banky, pošta.
Okolie mesta ponúka veľa možností na relax – turistika, hubárčenie, rybárčenie. V rámci oddychu je možnosť na relax vo wellness spa – Aquapark Novolandia Rapovce a Miraj Resort Lučenec.

V cene bytu je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: Profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí. Katastrálny servis, bezplatné finančné a hypotekárne poradenstvo. Odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. Možnosť bezplatného zabezpečenia hypotekárneho úveru za najlepších podmienok! Prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.
Pri rýchlom jednaný je možná dohoda.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 7
Celkový počet miestností 9
Počet WC 2
Počet kúpeľní 2
Celková plocha 200 m2
Celková úžitková plocha 200 m2
Obytná plocha 150 m2
Hypotéka možná Áno
Všetky obstarávacie poplatky sú zahrnuté v cene Áno
Sklon pozemku Rovina
Konštrukcia objektu Tehlová
Podlaha Zmiešaná
Typ okien Plastové
Kúrenie Ústredné
Kúpalisko Áno
Termálne kúpalisko Áno
Jazero/Vodná nádrž Áno
Turistika Áno
Cykloturistika Áno
Rybačka Áno
Blízko les Áno
Obchody Áno
Škôlka Áno
Škola Áno
Detské ihrisko Áno
Lekár Áno
Lekáreň Áno
Pošta Áno
Banky Áno
Rok kolaudácie 1973
Počet poschodí 1
Garáž Áno
Plyn Áno
Ohradený pozemok Áno
Tichá lokalita Áno
Vlaková stanica Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať