Predaj Rodinný dom v Liptovskom Mikuláši - Demänovská Dolina na predaj

Demänovská Dolina

Rodinný dom v Liptovskom Mikuláši - Demänovská Dolina na predaj - hlavný obrázok

Popis

Broker Consulting ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v prímestskej časti Demänovská dolina. Samostatne stojaci tehlový dom pozostáva z dvoch samostatných podlaží a vďaka vyhľadávanej lokalite je možnosť ho využívať nie len ako rodinný dom, no vďaka rozšírenému cestovnému ruchu je možnosť dom kúpiť aj ako investíciu na prenájom pre turistov s celoročným využitím. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, z ktorej sa prechádza do kuchyne, kúpeľňa s WC, spálňa a obývacia izba. Na druhom poschodí je obývacia izba, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s WC a 3 samostatné spálne. V obytných miestnostiach je plávajúca podlaha, v kúpeľni a sociálnych zariadeniach je dlažba. Osadené sú plastové okná a bezpečnostné vchodové dvere. Dom je dostatočne presvetlený vďaka orientácii na svetové strany J/S. IS: voda, kanalizácia, elektrika, plyn. Vykurovanie je zabezpečené kúrením na zemný plyn cez radiátory poprípade je možnosť kúriť krbom. V blízkej budúcnosti je naplánovaná aj realizácia wellness so saunou.
K domu prislúcha taktiež 35m² veľká loggia. Dom je postavený na rovinatom pozemku s rozlohou 900 m² a sám má cca 168 m². Súčasťou domu je aj dvoj garáž, čo je nespornou výhodu vzhľadom na lokalitu. Dom je len na skok od známeho lyžiarskeho strediska Jasná a zároveň od centra mesta Liptovský Mikuláš, kde sa nachádzajú rôzne reštauračné zariadenia, obchody, kaviarne a podobne. V blízkosti sa tiež nachádza Aquapark, Liptovská Mara, hotely, cyklotrasy, turistické chodníky, pamiatky, kúpaliská, nemocnica, lekárne a podobne. Mesačné náklady predstavujú 150€.

V prípade vážneho záujmu je možná dohoda na cene.

V prípade záujmu alebo bližších informácií nás neváhajte kontaktovať.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 7
Rok poslednej rekonštrukcie 2017
Počet WC 2
Počet kúpeľní 2
Celková úžitková plocha 168 m2
Lodžia 35 m2
Bezpečnostné dvere Áno
Sklon pozemku Rovina
Konštrukcia objektu Tehlová
Podlaha Zmiešaná
Typ okien Plastové
Kúrenie Ústredné
Kúpalisko Áno
Termálne kúpalisko Áno
Jazero/Vodná nádrž Áno
Lyžovačka Áno
Turistika Áno
Cykloturistika Áno
Rybačka Áno
Blízko les Áno
Obchody Áno
Mestská doprava Áno
Jasle Áno
Škôlka Áno
Škola Áno
Detské ihrisko Áno
Lekár Áno
Lekáreň Áno
Pošta Áno
Banky Áno
Kanalizácia Áno
Rok kolaudácie 1980
Počet poschodí 2
Garáž Áno
Plyn Áno
Ohradený pozemok Áno
Zavolať