Predaj 4 izbový rodinný dom Stupava na predaj, nadštandardná novostavba s nádherným výhľadom

Stupava

279 990 €

4 izbový rodinný dom Stupava na predaj, nadštandardná novostavba s nádherným výhľadom - hlavný obrázok

Popis

Broker Consulting ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 4-izbový rodinný dom v harmonickom prostredí s úžasným výhľadom na Stupavu a Bratislavu.

Ak si myslíte, že kúpiť rodinný dom vyžaduje urobiť pár kompromisov, tak ja vám ukážem, že to nie je vôbec potrebné. Dom, na ktorý sa práve pozeráte, spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky. Výborná dispozícia domu, naozaj veľkorysý pozemok a kvalitné prevedenie samotnej stavby sú len špičkou ľadovca. Rodinný dom sa nachádza v tichej a bezpečnej lokalite v rodinnom prostredí s kompletnou občianskou vybavenosťou len pár minúť autom do Bratislavy.

Rodinný dom sa nachádza v meste Stupava len 10 minút autom od Bratislavy. Skolaudovaný bol v roku 2014 a postavený na pozemku o výmere 817 m2. Rodinný dom je dvojpodlažný a ponúka priestranných 135 m2 úžitkovej plochy + 30 m2 garáž, pokojne aj pre dve autá. Rodinný dom má naozaj množstvo užitočných výhod, ktoré nový majiteľ isto ocení. Medzi dve najväčšie určite patrí aj to, že dom je celý podpivničený, čo prináša množstvo úložného priestoru. Druhou výhodou je masívny krb v obývacej miestnosti s prieduchmi do horných izieb čím vzniká možnosť okrem trávenia prijemných chvíľ pri zapálenom krbe aj možnosť vykurovať dom tuhým palivom a tým regulovať mesačné náklady. Mesačné náklady sú približne 120 EUR. Samozrejmosťou sú všetky inžinierske siete ale aj vlastná studňa. O väčší komfort sa postará vstupná brána na diaľkové ovládanie a o bezpečnosť alarm s pohybovými senzormi.

Dispozícia domu:

Rodinný dom je veľmi dobre dispozične riešený, rozdelený na dennú a nočnú časť. V interiéri boli použité prvotriedne materiály, kvalitná kuchynská linka na mieru ako aj ostatný nábytok.

Prízemie
· vstupná chodba s dvoma vstavanými skriňami
· priestranná obývacia izba s masívnym krbom a vstupom na terasu.
· Kuchyňa s kvalitnou kuchynskou linkou ako aj spotrebičmi spolu so špajzou
· Jedálenský kút
· Samostatné WC

Na poschodí
· Priestranná spálňa s výhľadom do záhrady
· Detská izba s výhľadom do záhrady
· Menšia izba, ktorú môžete využiť ako detskú izbu alebo pracovňu
· Krásna kúpeľňa s vaňou ale aj sprchovým kútom
· Samostatné WC
· Vstup na spevnenú povalu

Lokalita:

Ako bolo spomenuté, hlavnou výhodou tohto rodinného domu je jeho lokalita a prostredie. Stupava je dynamické a veľmi dobre rozvíjajúce sa mesto. Ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a tiež veľa možností ako príjemne stráviť rodinné chvíle. Či už sa vyberiete do prírody, ktorá obklopuje Stupavu alebo do ruchu mesta určite si prídete na svoje. Medzi najväčšie výhody patrí:

• tichá lokalita
• materské a základné školy
• veľkoobchody ako Billa, Lidl, Tesco
• športoviská
• každoročné mestské slávnosti ako napr. Dni zela
• množstvo detských ihrísk

Názor makléra:

Ponuka bývania v tomto rodinnom dome je naozaj výnimočná. Na prvý pohľad je vidieť, že tento dom si súčasní majitelia stavali pre seba. Množstvo maličkých detailov a výhod, ktoré dom ponúka, určite pomôžu k dokonalému bývaniu. Ako sa hovorí, detaily robia celok.
Medzi najväčšie výhody tohto domu patrí:

• kvalitná 5-ročná novostavba
• priestranný pozemok s nádherným výhľadom
• množstvo úložného priestoru najmä vďaka podpivničeniu a taktiež aj garáže
• krb s prieduchmi do horných izieb
• elektrická vstupná brána na diaľkové ovládanie + alarm

Cena:

Kúpna cena tohto 4-izbového rodinné domu je 279 990 EUR.

V cene sú započítané komplexné právne služby, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 4
Počet WC 2
Počet kúpeľní 1
Celková plocha 150 m2
Celková úžitková plocha 150 m2
Obytná plocha 135 m2
Bezpečnostné dvere Áno
Bezpečnostný systém Áno
Krb/Kachle Áno
Hypotéka možná Áno
Konštrukcia objektu Tehlová
Typ okien Plastové

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať