Predaj Ponúkame na odstúpenie plne funkčnú, zabehnutú a útulne zariadenú palacinkáreň Tall Boys Café & Crêpes na Štefánikovej ulici v centre Trnavy

Trnava

55 000 €

Ponúkame na odstúpenie plne funkčnú, zabehnutú a útulne zariadenú palacinkáreň Tall Boys Café & Crêpes na Štefánikovej ulici v centre Trnavy - hlavný obrázok

Popis

Palacinkáreň Tall Boys Café & Crêpes je v prevádzke od roku 2018. Je kompletne zariadená novým zariadením a nábytkom. Prevádzka je v súčasnosti vyprofilovaná ako palacinkáreň - špecializovaná na sladké a slané francúzske palacinky. Ponuka je rozšírená aj o podávanie výberovej kávy a remeselných pív. Disponuje stabilnou a spokojnou klientelou, ktorej počet neustále narastá. Je neustále viac a viac navštevovaná a tiež vysoko sledovaná cez profily sociálnych sietí.
Vnútorné priestory majú celkovú plochu 120 m2 spolu s prízemím a podkrovím a ponúkajú zákazníkom 50 miest na sedenie. Palacinkáreň disponuje aj vonkajšou terasou vo dvore o ploche 110m2, s kapacitou 40miest na sedenie. Súčasťou objektu sú aj pivničné a skladové priestory.
Prevádzka sa dá odstúpiť aj spolu so spoločnosťou s.r.o (platiteľ DPH, vrátane registrácie na spotrebnú daň a povolenia na ambulantný predaj a predaj alkoholu) s overenou sieťou dodávateľov. S prevádzkou nový majiteľ získava zabehnutú Palacinkáreň v centre mesta Trnava so stabilnou klientelou a dobrou polohou.
Zabezpečujeme kompletné právne služby a to od obhliadky prevádzky až po konečné odstúpenie, predaj a odovzdanie prevádzky kupujúcemu. V prípade potreby vieme Vašu budúcu prevádzku prefinancovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vybavíme pre Vás zdarma.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Celková plocha 230 m2
Celková úžitková plocha 230 m2

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať