Predaj Športové centrum Lučenec na predaj

Lučenec

Športové centrum Lučenec na predaj - hlavný obrázok

Popis

Na predaj Športové centrum v Lučenci s pozemkami spolu o výmere 1480m2, z ktorej výmery tvorí zastavaná plocha 788m2. Stavba bola skolaudovaná a daná do užívania v roku 2009.
Dispozičné riešenie -
Prízemie – vstup, minibar s posedením, šatne, sociálne zariadenia (sprcha, WC), technická miestnosť, bowlingová dvojdráha, miestnosť na squash,
Poschodie – miestnosť na stolný tenis s veľkou terasou.

K športovému centru patrí aj tenisový kurt s antukovým povrchom.
Na pozemku sa nachádza nádrž na automatické zavlažovanie tenisového kurtu.
Pred budovou sú parkovacie miesta.
Vykurovanie stavby je ústredné na plynový kotol. Atmosféru počas chladnejších dní spríjemňuje aj krb, ktorý sa nachádza na prízemí v miestnosti minibar s posedením. Okná a dvere sú plastové. Miestnosť na squash má podlahovú výmeru 64 m2 - podlaha parkety. Bowlingová dvojdráha má podlahovú výmeru 114,60m2 – podlaha parkety. Miestnosť na stolný tenis má podlahovú plochu 46,50m2 – podlaha palubovka. V ostatných miestnostiach spolu o podlahovej ploche 106m2 je podlaha keramická dlažba. Terasa má 138m2 – podlaha keramická dlažba.
Športové centrum je na predaj aj so zariadením. Cena ponuky je v RK.
Mesačné náklady sú cca 330,-€.
V cene predávaných nehnuteľností je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: Profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí. Katastrálny servis, bezplatné finančné a hypotekárne poradenstvo. Odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. Možnosť bezplatného zabezpečenia hypotekárneho úveru za najlepších podmienok! Prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Celková plocha 470 m2
Celková úžitková plocha 470 m2
Bezproblémové parkovanie Áno
Hypotéka možná Áno
Typ okien Plastové
Kúrenie Ústredné
Kúpalisko Áno
Termálne kúpalisko Áno
Jazero/Vodná nádrž Áno
Turistika Áno
Cykloturistika Áno
Rybačka Áno
Blízko les Áno
Kanalizácia Áno
Počet poschodí 1
Plyn Áno
Zavolať