Predaj Polyfunkčná budova Trnava na predaj, Dom Katolíckej jednoty Slovenska v samotnom centre, Novosadská ulica

Trnava

917 000 €

Polyfunkčná budova Trnava na predaj, Dom Katolíckej jednoty Slovenska v samotnom centre, Novosadská ulica - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný komplex administratívnych budov, ubytovacích častí, množstvom spoločenských miestností, skladových priestorov, parkovacích plôch a pozemkami so zeleňou priamo v centre Trnavy na Novosadskej ulici s celkovou plochou pozemku 1387 m2

Komplex budov má všetky IS, vykurovanie, vodu, plyn, kanalizáciu a je oplotený pevným múrom. Budovy nie sú chránené pamiatkovo a ich výstavba prebiehala v rokoch 1926 až 1960.
Objekt je možné kúpou okamžite plnohodnotne využívať, rekonštruovať, alebo uskutočniť na jeho mieste úplne novú výstavbu podľa vlastného účelu a projektu.
Komplex môže byť zaujímavý pre nového majiteľa práve svojou blízkosťou autobusovej a vlakovej stanice a samotného centra Trnavy zaujímavou investíciou pre výstavbu bytových jednotiek, prípadne na iné podnikateľské aktivity.

Zabezpečujeme komplexné právne služby, celý servis a okolo nehnuteľnosti a to od obhliadky nehnuteľnosti až po jej konečný predaj, zápis do katastra, depozit financií a odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcemu.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Celková plocha 1387 m2
Celková úžitková plocha 1387 m2
Obytná plocha 1387 m2
Konštrukcia objektu Panelová
Počet poschodí 2

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať