Predaj Polyfunkčný objekt Nové Zámky na predaj

Nové Zámky

910 000 €

Polyfunkčný objekt Nové Zámky na predaj - hlavný obrázok

Popis

Na predaj polyfunkčný objekt v meste Nové zámky o rozlohe 1 569m2. Dispozične pozostáva nehnuteľnosť pozostáva z bytovky, kde sa nachádzajú momentálne aj nájomníci, kde je možnosť na budúcom majiteľovi čí bytovka sa bude naďalej využívať v prípade výpovede je 1 mesačná výpoveď pre nájomníkov. Bytovka pozostáva na prízemí z 2 izbového bytu a 2 garzoniek, na 1. poschodí sa nachádzajú dva 2 izbové byty a na 2. poschodí štyri garsónky.
Staršia časť budovy pozostáva z zhruba z 19 miestností, kde dominantou je veľká prednášacia sieň. Ďalej sa nachádza množstvo kancelárskych priestorov s možnosťou využitia aj podkrovnej časti. Budova je z 1/3 podpivničená.
Na budove momentálne stále prebiehajú rekonštrukčné práce. Rekonštrukcia sa týka novej fasády, rekonštruovaný bol krov budovy aj so strechou. V staršej budove sa nachádza aj kotol, ktorý vykuruje bytovú časť.
Polohou je nehnuteľnosť veľmi zaujímavá, nakoľko sa nachádza neďaleko centra mesta a naokolo je veľmi dobrá občianska vybavenosť.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Rok poslednej rekonštrukcie 2016
Nová fasáda - zateplenie Áno
Celková plocha 1569 m2
Celková úžitková plocha 1569 m2
Obytná plocha 1569 m2
Hypotéka možná Áno
Minimálna hotovosť 30000 €
Všetky obstarávacie poplatky sú zahrnuté v cene Áno
Konštrukcia objektu Tehlová
Počet poschodí 2
Počet parkovacích miest 6

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať