Predaj NA PREDAJ KRÁSNY RODINNÝ ZABEHNUTÝ PENZIÓN POD ČERTOVICOU

Nižná Boca

248 000 €

NA PREDAJ KRÁSNY RODINNÝ ZABEHNUTÝ PENZIÓN POD ČERTOVICOU - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame na predaj krásny, útulný, rodinný penzión Bocorka v obci Nižná Boca pod kopcom Čertovica medzi Breznoma Liptovským Hrádkom. Penzión je plne zabehnutý so stálou klientelou a spĺňa všetky normy pre reštauračné a ubytovacie služby kategórie Penzión **.

Budete sa cítiť ako doma u mamy.

V roku 2007 prešiel penzión kompletnou rekonštrukciou interiéru a exteriéru. Nachádza sa na pozemku o rozlohe 1582 m2, pričom úžitková plocha nehnuteľnosti je 374 m2. Pri penzióne sa nachádza parkovisko pre 12 až 15 áut a penzión tiež disponuje so zastrešenou letnou zariadenou terasou. Na voľnom priestranstve nad parkoviskom je možnosť dotvorenia detského ihriska. Objekt je z polovice podpivničený, priestor je využitý ako kotolňa, dreváreň, sauna, sklad prádla, odkladový priestor. Je napojený na elektriku, obecný vododovod + vlastná studňa s rezervoárom, odpad je riešený žumpou + príprava na napojenie sa na kanalizáciu, a je tak isto napojený na lapol (lapač tukov).Na prízemí sa nachádza:

- reštaurácia s krbom a vybaveným barovým pultom, reštaurácia ponúka 32 miest a komplet služby televízie a internetu

- salónik so štýlovou kachlovou pecou pre cca 8 osôb

- kuchyňa zariadená podľa HACCP (vzduchotechnika, chladničky, mrazničky, sporák s rúrou a 5timi horákmi, zariadenie a vybavenie komplet v nerezovej úprave)

- skladové priestory s kanceláriou

- sociálne zariadenia pre reštauráciu a personálNa 1. poschodí sa nachádza:

- 5 izieb ( z toho 1x4 posteľ., 2x2 posteľ., 2x3 posteľ.), každá izba má vlastné soc. zariadenie a sprchovací kút, izby sú kompletne zariadené

- sklad prádla, miestnosť pre upratovačky s výlevkouPodkrovie:

- jedna päťposteľová zariadená izba s vlastným soc. zariadenímPenzión ponúka výborné možnosti celoročného oddychu. Je situovaný v krásnej prírode, neďaleko lyžiarskych stredísk Nízkych Tatier.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Rok poslednej rekonštrukcie 2007
Celková plocha 374 m2
Celková úžitková plocha 374 m2
Obytná plocha 374 m2
Konštrukcia objektu Tehlová
Počet poschodí 2
Počet parkovacích miest 15

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať