Predaj Nebytový priestor Lučenec na predaj

Lučenec

250 000 €

Nebytový priestor Lučenec na predaj - hlavný obrázok

Popis

Na predaj kompletne revitalizovaný nebytový priestor v meste Lučenec. Jedná sa o rohovú budovu na ulici Komenského a ulici Husovej. Revitalizácia bola dokončená v roku 2018 a týkala sa tak interiéru ako aj exteriéru. Celková podlahová plocha budovy 280m2, úžitková plocha 190m2.Budova je čiastočne podpivničená, so sedlovou strechou bez využitého podkrovia. Garáž o celkovej výmere 94 m2 tvorí súčasť budovy, garážové vráta sú na diaľkové ovládanie , podlaha – brúsený betón. V celej budove sú plastové okná a dvere, podlaha dlažba. Kúrenie – ústredné – plynový kotol Vaillant, radiátory. Teplá voda – bojler. Budova je vybavená bezpečnostným kamerovým systémom.
Budova je momentálne využívaná ako predajňa s občerstvením. Budova sa môže využívať napríklad aj ako reštaurácia, bar, kaviareň.
V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: Profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí. Katastrálny servis, bezplatné finančné a hypotekárne poradenstvo. Odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. Možnosť bezplatného zabezpečenia hypotekárneho úveru za najlepších podmienok! Prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Rok poslednej rekonštrukcie 2018
Nová fasáda - zateplenie Áno
Nový rozvod elektriny Áno
Nový rozvod vody Áno
Nový rozvod kanalizácie Áno
Rekonštruovaný interiér Áno
Celková plocha 280 m2
Celková úžitková plocha 280 m2
Obytná plocha 280 m2
Bezpečnostný systém Áno
Hypotéka možná Áno
Všetky obstarávacie poplatky sú zahrnuté v cene Áno
Konštrukcia objektu Tehlová

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať