Predaj Polyfunkčný objekt Fiľakovo na predaj, v širšom centre mesta

Fiľakovo

78 000 €

Polyfunkčný objekt Fiľakovo na predaj, v širšom centre mesta  - hlavný obrázok

Popis

Na predaj polyfunkčný objekt v širšom centre mesta Fiľakovo.
Prvá časť je budova s dvomi nadzemnými podlažiami a čiastočným nie reprezentatívnym podzemným podlažím so šikmou strechou. Pôvodne sa jednalo o rodinný dom, ktorý bol zrekonštruovaný v roku 2003 na krajčírsku dielňu. Dispozičné riešenie: suterén – kotolňa a miestnosť pre vodomernú zostavu, prízemie – vstup, kancelária, predajná miestnosť, vzorkovňa, schodisko, šatňa, kuchynka, sociálne zariadenie WC, dve dielne, podkrovie – krajčírska dielňa, chodba, kúpeľňa a WC, dve kancelárie. Do budovy sa môžeme dostať tromi vchodmi – dva vchody na prízemí a do podkrovia sa dostaneme aj po železných schodov zo dvora. Druhá časť je s jedným nadzemným podlažím so šikmou strechou. Prístavba bola kolaudovaná v roku 2008. Dispozičné riešenie: prízemie – dielňa sieťotlač, sklad. Budova má vlastný vchod, ale dá sa prejsť do nej aj z prednej časti polyfunkčného objektu. Dvor je vyložený zámockou dlažbou, ktorá bola vyložená v roku 2006. Je možnosť parkovania aj s nákladnými vozidlami do 3,5 tony. V záhrade sú ovocné stromy - hrušky. V prípade záujmu nového majiteľa zmeniť polyfunkčný objekt na rodinný dom postup je jednoduchý a riešiteľný. V cene je zahrnutý aj kompletný právny servis s možnosťou vybavenia hypotekárneho úveru.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Rok poslednej rekonštrukcie 2008
Celková plocha 220 m2
Celková úžitková plocha 220 m2
Obytná plocha 220 m2
Hypotéka možná Áno
Všetky obstarávacie poplatky sú zahrnuté v cene Áno
Konštrukcia objektu Tehlová
Počet poschodí 1
Počet parkovacích miest 3
Možnosť rezervovania parkovacieho miesta Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať