Predaj Polyfunkčný objekt Nitra - Čakajovce na predaj

Čakajovce

Polyfunkčný objekt Nitra - Čakajovce na predaj  - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame Vám na predaj zaujímavú podnikateľskú, alebo investičnú príležitosť v blízkosti Nitry – obec Čakajovce.
Svojou polohou v blízkosti Nitry a výbornou infraštruktúrou je miesto ideálne na bývanie aj na podnikanie. Doprava je z obce zabezpečená autobusmi MHD a vlakmi do najbližších miest Nitra, Hlohovec, Piešťany, Topoľčany.

Ponúkaná nehnuteľnosť stojí na vlastnom ohradenom pozemku, ktorý má celkovú rozlohu 2433 m2. Pozemok pozostáva z hlavnej budovy - pekárne a vedľajších budov, ktoré slúžili ako garáže a dielne. Väčšia časť pozemku je v súčasnosti zatrávnená plocha so stromami, ktorá vytvára malý parčík hneď za hlavnou budovou. V objekte sa nachádzajú vyasfaltované plochy, ktoré slúžia na parkovanie a zabezpečujú prístup zásobovaniu. Pekáreň má pripojenie na všetky inžinierske siete (mestská voda, vlastná voda zo studne, plyn, elektrina, vlastná žumpa). V blízkom čase obec zavažuje kanalizačnú prípojku.
Budova je kompletne zateplená s novou fasádou, plastovými oknami a bezpečnostnými a protipožiarnymi vchodovými dverami. Celý areál je zabezpečený kamerovým systémom.

Naposledy boli priestory využívané ako prevádzka pekárne. Nakoľko pôvodný majiteľ skončil s podnikaním, tak sa objekt predáva aj s kompletným vybavením – to znamená, že je s možnosťou okamžitého nábehu na pekárenskú činnosť.
Objekt ponúka široké podnikateľské využitie vďaka blízkosti výrobného závodu Jaguar - Land Rover.
Jeho budúce využitie je môže byť:
- Podnikanie v potravinárskom sektore – pekárenská výroba, cukrárenská výroba
- Výroba komponentov napojená na Jaguar – Land Rover
- Prestavba objektu na bytový dom s kapacitou 8-10 bytov s možnosťou výstavby garáže pre každého budúceho majiteľa bytu. V súčasnosti nemá obec a ani vedľajšie obce žiadne obecné byty.
- prestavba objektu na ubytovňu pre zamestnancov Jaguar - Land Rover s kapacitou 20-25 osôb
- Vybudovanie Domu pre seniorov s kapacitou 25-30 osôb s možnosťou vlastnej kuchyne, oddychových zón a tvorivých dielní.

Cena nehnuteľnosti so všetkým zariadením a príslušenstvom a poskytnutím komplexných právnych služieb (od obhliadky nehnuteľnosti, cez rezervačnú zmluvu, kúpno-predajnú zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávacie protokoly nehnuteľnosti, alebo prefinancovanie a vybavenie či spracovanie dokumentov na poskytnutie podnikateľského úveru) bude určená dohodou – podľa budúceho určenia charakteru využitia.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Celková plocha 2433 m2
Celková úžitková plocha 2433 m2
Obytná plocha 2433 m2
Bezpečnostný systém Áno
Konštrukcia objektu Panelová
Zavolať