Predaj Bowlingové centrum Podunajské Biskupice na predaj, Vrakunská ulica, EXKLUZÍVNE iba u nás, znížená cena

Bratislava - Ružinov

388 000 €

Bowlingové centrum Podunajské Biskupice na predaj, Vrakunská ulica, EXKLUZÍVNE iba u nás, znížená cena - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame Vám na predaj známe bowlingové centrum s barom a príjemným posedením, ktoré je zabehnuté, prosperujúce a ponúka lukratívnu možnosť podnikania nielen pre fanúšikov bowlingu, ale aj pre iné športové a podnikateľské aktivity.
Svojou polohou sú priestory ideálne a vhodné na rôzne firemné akcie, firemné teambuildingové aktivity, firemné turnaje v rámci športových dní, rodinné a priateľské oslavy spojené so športovým zážitkom, sledovanie významných športových prenosov pre fanúšikov s možnosťou projekcie, alebo vlastnej projekcie. Okrem možností občerstvenia nápojmi z vlastného baru je možné občerstvenie na akciu zabezpečiť z okolitých reštaurácií na objednávku.
Bowlingové centrum sa nachádza v podzemí bytového domu a tým eliminuje akýkoľvek hluk, ktorý by mohol spôsobovať rušenie obyvateľov bytového domu, alebo okolia bowlingového centra.

Celé centrum pozostáva z 5. hlavných častí a to z:
- dvoch bowlingových dráh s príslušenstvom (bowlingové gule, bowlingová obuv, posedenie pri dráhe s možnosťou konzumácie nápojov a sledovania turnaja),
- baru, ktorý má kapacitu 35 osôb,
- sociálneho zariadenia (WC, šatne,sprchovacie kúty)
- skladových priestorov
- strojovne bowlingu

Kúpou tohto bowlingového centra sa otvára možnosť rozšírenia siete bowlingu pre majiteľov už zabehnutých bowlingových centier, alebo pre úplných začiatočníkov ponúkame komplexné zaškolenie zdarma do bowlingových aktivít.

Tento exkluzívny priestor je možné využiť okrem bowlingu (vzhľadom na svoju polohu v podzemí) aj ako night club, na usporadúvanie diskoték, ako prevádzku kaviarne s cukrárňou, prípadne iné podnikateľské, alebo súkromné aktivity.
Nový majiteľ ihneď kúpou získava do vlastníctva kompletnú nehnuteľnosť so zariadením aj s možnosťou komplexného zaškolenia nového prevádzkovateľa, ktoré sa týka prevádzkovania baru a bowlingových dráh spolu s poradenstvom a kontaktom na servisné stredisko.
Súčasné mesačné náklady bowlingového centra sú cca. 200 EUR.

Cena nehnuteľnosti so všetkým zariadením a príslušenstvom a poskytnutím komplexných právnych služieb (od obhliadky nehnuteľnosti, cez rezervačnú zmluvu, kúpno-predajnú zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávacie protokoly nehnuteľnosti, alebo prefinancovanie a vybavenie či spracovanie dokumentov na poskytnutie podnikateľského úveru) je 388 000 EUR. V prípade záujmu pripadá do úvahy aj možnosť prenájmu nehnuteľnosti za 1500 EUR mesačne s minimálnou dobou nájmu na 1 rok.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Celková plocha 407 m2
Celková úžitková plocha 407 m2
Obytná plocha 407 m2
Hypotéka možná Áno
Konštrukcia objektu Panelová
Rok kolaudácie 2010
Počet poschodí -1

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať