Predaj Administratívna budova Bratislava Petržalka na predaj, s príslušenstvom a pozemkom

Bratislava - Petržalka

1 240 000 €

Administratívna budova Bratislava Petržalka na predaj, s príslušenstvom a pozemkom - hlavný obrázok

Popis

Administratívna budova s príslušenstvom sa nachádza na pozemku v katastrálnom území Petržalka, na Úderníckej ulici č. 3, v Bratislave V - m.č. Petržalka.
Jedná sa o päťpodlažný objekt so suterénom, so šikmou strechou. Objekt má pôdorysné rozmery ((13,24*25,07) m so zastavanou plochou 331,93 m2. Prístup k objektu je po spevnenej miestnej asfaltovej komunikácii, na ktorej sú zrealizované všetky inžinierske siete: prípojka vody, elektrického vedenia, plynu, kanalizácie, na ktoré je objekt napojený. Na pozemku sa nachádzajú: okrem inžinierskych sietí aj spevnené plochy. Pozemky sú oplotené, upravené.
Budova sa nachádza v zástavbe bytových domov a administratívnych budov s prístupovou
asfaltovou verejnou komunikáciou, s vybudovanou infraštruktúrou. V blízkosti sú nákupné centra,
zástavky MHD a SAD, železničná stanica Petržalka, školy a škôlky, ... Objekt má zastavanú plochu 331,93 m2. Budova je veľmi dobre udržiavaná. Jedná sa o stavbu zrealizovanú v roku 1905, v radovej zástavbe, s prideleným súpisným a orientačným číslom. Stavba bola komplexne zrekonštruovaná v roku 2007. Budova je zaujímavá pre svoju dispozíciu, polohu, lokalitu, nakoľko v danej lokalite prebieha a bude prebiehať rozsiahla bytová, administratívna a priemyselná výstavba. Parkovanie je zabezpečené pred budovou na oplotenom a uzavretom pozemku. K dispozícii je k nahliadnutiu aktuálny znalecký posudok (2019).

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Rok poslednej rekonštrukcie 2007
Celková plocha 973.42 m2
Celková úžitková plocha 973.42 m2
Obytná plocha 694.19 m2
Hypotéka možná Áno
Konštrukcia objektu Tehlová
Rok kolaudácie 1905
Počet poschodí 5
Počet parkovacích miest 12

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať