Predaj Rodinný dom s dvojgarážou Kútniky na predaj, novostavba na kľúč, 4 izbový so vstavanou dvojgarážou a krásnou terasou

Kútniky

165 000 €

Rodinný dom s dvojgarážou Kútniky na predaj, novostavba na kľúč, 4 izbový so vstavanou dvojgarážou a krásnou terasou - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame vám luxusný rodinný dom v tichej lokalite neďaleko Dunajskej Stredy /2km/. Dom sa nachádza v obytnej štvrti na začiatku obce Kútniky. Disponuje dvojgarážou, krytou terasou a priestranným interiérom. Súčasťou domu je dlažba kombinovaná s plávajúcou podlahou, interiérové dvere a kúrenie. Zaujímavosťou sú elektrické vonkajšie rolety. V dome je obývacia izba spojená s kuchyňou, dve WC, kúpelňa, technická miestnosť a 3izby - v jednej z izieb je samostatná miestnosť, ktorá má slúžiť ako šatník. Dom je postavený na 8 árovom ohradenom pozemku. Terénne úpravy pred domom - zámková dlažba, vstupná brána a garážové dvere sú zahrnuté v cene domu, rovnako tak aj vnútorné osvetlenie v dome a vonkajší a vnútorný náter, sanita, sprchový kút aj vaňa, WC – geberit. K domu patrí pozemok a parkovacie státie. V dome je umiestnená predpríprava na zabezpečovacie zariadenie, internet, TV a klimatizáciu.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 4
Celkový počet miestností 4
Počet WC 2
Počet kúpeľní 1
Celková plocha 190 m2
Celková úžitková plocha 190 m2
Obytná plocha 140 m2
Terasa 30 m2
Hypotéka možná Áno
Konštrukcia objektu Tehlová
Podlaha Zmiešaná
Typ okien Plastové
Kúrenie Ústredné
Energetický certifikát A
Mestská doprava Áno
Škôlka Áno
Škola Áno
Detské ihrisko Áno
Kanalizácia Áno
Rok kolaudácie 2019
Garáž Áno
Ohradený pozemok Áno
Vlaková stanica Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať